La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1194 Culés

2

Wczoraj pierwszy raz od dawna widziałem żeby więcej niż 1 zawodnik (Messi) uderzył z daleka. Griezmann próbował zdobył bramkę, dest przymierzył też ładnie. Od dawna wiadomo że sposobem na cofnięte defensywy są stężały z daleka, mam nadzieję że koeman zachęci naszych do korzystania z tego bo nogę do tego mają nie tylko Messi, ale i dembele, trincao, pjanic, griezmann. Szkoda ze pedri nie decyduje się na uderzenia bo w meczu ma sporo sytuacji gdy znajduje się na 16 metrze i szuka niepotrzebnego podania.

3

@Xxxbarca4ever trzeba powiedzieć że w tym specjalizował się Koeman to raczej nie przypadek że pojawiło się to za jego kadencji choć i Messi zwracał uwagę na to Moribie.Pytał się Alby czemu nie strzela.

0

@Borneo miejmy nadzieję że będą z tego korzystać częściej

0

@Xxxbarca4ever trochę nie mają wyboru Leo coraz trudniej jest się przebić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?