- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
clyde
7
https://zapodaj.net/plik-Jl3iBFqwZPTo by było na tyle jeśli chodzi o moje postanowienia i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
5
po c**j, że się tak zapytam tym idiotom dali ten VAR, jeśli takie drukarnie odstawiają na oczach miliona kibiców? To jest jedna z bardziej absurdalnych czerwonych kartek, jakie gwizdnięto, ten patałach nawet nie obroniłby się, gdyby VARu nie było.
0
@panczo "Użycie nieproporcjonalnej siły ma miejsce wtedy, gdy atak zawodnika
przekracza granicę użycia akceptowalnej siły i zagraża bezpieczeństwu
przeciwnika. Zawodnik tak grający musi być wykluczony z gry."
- Przepisy gry 2020/21 przetłumaczone przez PZPN.
Po co mu był ten łokieć?
0
@Witekk10 żartujesz prawda ? xD
0
@panczo Celowe zagranie łokciem w klatkę piersiową rywala, który nie miał nawet piłki. Jakie masz argumenty za tym, że była to niesłuszna kara?
0
@Witekk10 po pierwsze: Savic był przed nim i w żadnym momencie nie spojrzał, nie obrócił się by zobaczyć gdzie jest rywal i tam go grzmotnąć, pod drugie: wcale nie uważam, żeby to było mocne uderzenie, moim zdaniem Rudiger dodał mnóstwo aktorstwa od siebie, po czerwonej kartce szybciutko się pozbierał i wyglądał dobrze, już naprawdę nie przesadzaj, piłka nożna to sport kontaktowy, rozumiem, jakby uderzył go łokciem w twarz, za takie niecelowe zagranie jest żółta, za celowe czerwona, ale tutaj? No i przepraszam bardzo ale przepis: "Użycie nieproporcjonalnej siły ma miejsce wtedy, gdy atak zawodnika
przekracza granicę użycia akceptowalnej siły i zagraża bezpieczeństwu
przeciwnika." ... podlega tak dowolnej interpretacji, że każdy kontakt można uznać za zagrożenie bezpieczeństwa. No i przepraszam bardzo, jakie niebezpieczeństwo tutaj groziło Rudigerowi i jakie było tutaj przekroczenie akceptowalnej siły? Rozumiem, jeśli Savic z rozpędem ładuje się w niego jako czołg sankami, trafia w piłkę, to jest sprawa jasna, a tutaj?
0
@panczo Czy trzeba patrzeć na zawodnika, by z premedytacją uderzyć go z łokcia? Savić dał pretekst sędziemu, żeby ten dał mu czerwo.
0
@Witekk10 no raczej trzeba spojrzeć gdzie stoi, żeby wiedzieć gdzie walnąć. W tym zagraniu nie było nic co miało znamiona czerwonej kartki: ani przesłanek do intencji, ani impetu, ani zagrożenia dla zdrowia zawodnika przeciwnej drużyny. Było za to niezle przedstawienie Rudigera, który jest znany z symulek. Ta czerwona kartka to absurd.
1
@panczo A ja tam widzę i impet i intencje Savica, aaale. Każdy widzi, co chce, a ja widzę, że nie przekonamy siebie nawzajem. ;)
Pozdrawiam, miłego dnia życzę! ;)
1
@Witekk10 pozdrawiam serdecznie i dzięki za dyskusję :) !