La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1810 Culés

3

W rozgrywanych obecnie (o godzinie 19) meczach LE jest już praktycznie wszystko przesądzone i przynajmniej u mnie nie wywołują one wielkich emocji.
Inaczej rzecz się ma w spotkaniach, które rozpoczynają się o 21. Tam Milan podejmie United, po remisie 1-1 na Old Trafford można się spodziewać dobrego meczu, bo obie drużyny, a szczególnie United, nie ma miejsca na kalkulowanie.
No i rewanż gra Ajax, który powinien dopełnić formalności pewnie awansując do kolejnej rundy. Najpierw wyrzucili za burtę lidera Ligue 1, teraz absolutnego dominatora ligi szwajcarskiej. Co mnie niezmiernie cieszy! Szczerze, to po odpadnięciu Barcy z LM, te rozgrywki są dla mnie zupełnie obojętne. Dlatego tym bardziej mnie cieszy dobra dyspozycja Ajaxu w LE!

1

@Stoiczkow Ajax to jest młodszy brat Barcelony. Moja druga drużyna.

0

@arasz1819 Dokładnie tak. Po awans i po puchar LE! Pozdrawiam serdecznie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?