La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1118 Culés

konto usunięte

1

Głosowałem na Kukiza jak startował w wyborach, głosowałem na Kukiz15 jak szli do wyborów, z nadzieją że jest szansa aby w tym kraju coś się zmieniło, dziś Paweł Kukiz już nic nie znaczy, a ruch jaki zapoczątkował dawał mi nadzieję na to że będę szanowany przez władze, niestety, chyba utraciłem ją całkowicie. Lubię wracać co jakiś czas do tego przemówienia, pokazuje ono jedną rzecz, my mówimy coś do polityków, o swoich problemach, pomysłach, a oni na nas plują i się śmieją. Kocham Polskę ale ciężko w niej żyć, nie rozumiem dlaczego nie chcą politycy działać tak aby obywatelom było łatwiej i lepiej, to straszne jak nas trakuyją, nie tylko PiS, PO także, nie ma teraz w Sejmie nikogo na kogo chciałbym oddać głos, wszystko to kolesiostwo, nawet Hołownia, to jest masakra. A nie widać jakiegoś oddolnego ruchu aby powstał. Poniżej przemówienie Pawła Kukiza, może na początku się zaplątał ale potem pojechał równo, fajnie o nas walczył, ale system go zjadł i wypluł dupą. Dla mnie to było najlepsze wystąpienie w Sejmie, na równi z Andrzejem Lepperem.


1

@chudymc Ja nadal uważam, że on ma dobre intencje, ale po prostu nie ma siły sprawczej i łapie się wszystkiego, czego może. Koalicja z PSLem była od początku skazana na porażkę, rozmowy z Kaczyńskim pewnie i tak nic nie dadzą. To wystąpienie powinien obejrzeć każdy interesujący się polską polityką, ale kogo to obchodzi, jeśli nie mówi o LGBT, aborcji czy prawach kobiet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?