La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

konto usunięte

1

Naprawde az tak sie zadlurzyli mlodzi Polacy jak na RMF gadali???Nie idzie sie za jakas dilerke wziasc czy cos??Milion sposobow na zarobienie hajsu jest,to oni po kredyty leca.Plakac sie chce jak sie to slyszy.
Predzej bym znow z kilogramami jezdzil niz mial wziac kredyt.

22

@SteuerFreiMoney wziąłem kredyt na rozwinięcie biznesu, głupi ja, mogłem biegać z kilogramami XD

0

@SteuerFreiMoney jeśli jesteś w stanie spłacać kredyt to nie widzę problemu.

konto usunięte

0

@Dzemix111 dobra dobra chodzi o stjudentow

4

@bartekvisca Właśnie problem w tym, że biorą go głównie ci, których nie stać. ;)

3

@SteuerFreiMoney W dużej mierze social media. Instagram, facebook. Każdy wrzuca fotki nowym telefonem, w nowych ciuchach albo z wakacji to co ty nie pojedziesz? Nieważne że Cię nie stać, kredycik i heja, na zdjęciu nie ma napisane że to na kredyt. Niestety w dużej mierze tak to wygląda
Chociaż w tych szokujących liczbach są też np duże kredyty studenckie które podbijają statystyki

konto usunięte

3

@SteuerFreiMoney Pytanie czy to są kredyty konsumpcyjne czy hipoteczne. Ale fakt, jestem na jednej grupie FB do spraw kredytów. Niektórzy podają swoją sytuację materialną i pytają czy mogą dostać kredyt na daną sumę - jak to czasami czytam to naprawdę nie wierzę jak bardzo można być optymistą.

konto usunięte

0

@Nocturno z tego co wysluchalem to sa to kredyty na zycie ;)

0

@Nocturno W tamtym roku widziałem statystykę że średnio Polak do 24 roku życia ma 12.5 tys kredytu. W tym wieku rzadko bierze się hipoteki

konto usunięte

5

@SteuerFreiMoney Ja zamierzam wziąć kredyt na mieszkanie, bo nie mam kilkuset tysięcy na koncie, a niestety od rodziny w spadku nie było mi dane dostać. I bardziej opłaca się spłacać kredyt niż żyć na wynajmie. Będę go sobie spłacał 30 lat, ale ciul tam - przynajmniej będę miał swoje mieszkanie.
A jak ktoś musi brać kredyty, żeby przeżyć no to wtedy słabo.

konto usunięte

0

@TheNekro94 inna sytuacja

konto usunięte

0

@Bykunn smutne co piszesz, ale niestety jakze prawdziwe
Biora kredyty by dobrze wygladac w social media - znam sporo takich osob

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?