La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

konto usunięte

41

Przykre jest to jak wiele umniejsza się Lewemu tylko dlatego, że jest Polakiem. Jeszcze bardziej przykre jest to jak my sami zawistni Polacy mu coś umniejszamy. Zazdrość to coś najgorszego co istnieje.

1

@AdiKingu96 Gdyby był Niemcem to ludzie by się zesrali totalnie. Ale że jest Polakiem to cóż fajnie ale to nic takiego.

3

@AdiKingu96 W punkt! Robert nikomu nic złego nie zrobił i jeszcze na dodatek dał kibicom w Polsce sporo radości i ludzie powinni być z niego dumni tutaj jak z Salaha w Egipcie.

5

@AdiKingu96 no tak, takiemu Cristianowi też umniejsza się dlatego, że jest Polakiem. A nie, czekaj.

2

@Coutinho007 Dokładnie. Takiego piłkarza już możemy nie mieć.

0

@Encore Czy ktoś tego chce czy nie to Robert jest najlepszym naszym piłkarze być może w naszej historii ale co tam... Zawsze sie znajdą tacy, którzy mu będą umniejszać...

0

@Encore Jeszcze ludzie zapłaczą u nas nad Lewym bo takiego piłkarza nie będziemy mieli już pewnie nigdy na 9. Piątek i Milik to przeciętniaki a o Kownasiu cicho sie zrobiło..

4

@AdiKingu96 Ja osobiście mam coś takiego, Lewandowskiego bardzo szanuję za profesjonalizm no i ogólnie, ale nie lubię Bayernu i nie będę cieszył z bramek Lewego, bo prawda jest taka że one załatwiają im głównie mecze.

0

@AdiKingu96 dał się wykorzystać propagandzie i tyle

1

@Coutinho007 Nie być może tylko jest na pewno

3

@AdiKingu96 I działa to w drugą stronę. Przykre jest to, jak pewne rzeczy, które zrobi są wywyższane do granic absurdu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?