La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 992 Culés

3

Eintracht dodał zdjęcie tabeli w której nie ma herbu Lipska. Jak oni wygrają ligę w końcu to trzask pękajacych tyłków będzie słychać za oceanem. Oni wiedza ze w herbie Bayeru tez jest reklama?

konto usunięte

0

@Janas11224 Ale herb Bayeru Leverkusen powstał przed wprowadzeniem w życie 50+1, nie po. To duża różnica.

11

@Janas11224 Klub z genialną szkółką, nie wydający aż tak ogromnych kwot na transfery, ja tam Lipsk szanuje jeden z najlepiej zarządzanych klubów na świecie.

1

@Khajio rozumiem, ale Lipsk to nie jest PSG i City pompujące miliony w transfery

konto usunięte

0

@Janas11224 Dla Bundesligi to jest to samo. Już w drugiej lidze mieli większy budżet od większości klubów z Bundesligi. Przy awansie tylko nieliczne beniaminki z Premier League miały takie możliwości. Nie bez powodu są jednym z niewielu klubów w pierwszych dwóch ligach, który ma problemy z FFP.

0

@DonAndresFCB wogle miałem ta tabele dodać jeszcze ale zapomniałem
https://zapodaj.net/0c2bdd2595221.jpg.html

0

@Janas11224 Ale Schalke się stoczyło. Masakra...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?