La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 704 Culés

36

W sumie, tak się zastanawiam... czy tylko ja jestem na tyle dziwny, że nie mam nikogo dodanego do ignorowanych nawet jak jakiegoś użytkownika po prostu nie lubię?

5

@macio_944 "Mam tak samo jak Ty (...)" :D

konto usunięte

4

@macio_944 Ja również nikogo nie ignoruję

4

@macio_944 Również nikt jeszcze nie zawitał na mojej liście ignorowanych xD

0

@macio_944 Gdyby ta funkcja działa jak na FB, to może bym się zdecydował. Wtedy nie zobaczyłbyś tego komentarza, hehe.
Nie no żarcik. Ja was kocham wszystkich.

konto usunięte

1

@macio_944 nie ignoruję, bo ta opcja jest tu źle napisana.

9

@IronSanHybrid @mr_robot @marcin62 Nooo! Brawo Panowie za prawdopodobną umiejętność ignorowania w umyśle i samokontrolę.

Dla mnie osobiście nigdy strona nie była na tyle ważna by mnie coś wyprowadziło na tyle z równowagi bym od razu molestował przycisk "ignoruj". Dużo bardziej podchodzę ironicznie do czegoś co potencjalnie mogłoby mnie gdzieś tam wkurzyć. Hej, to po prostu strona ulubionego klubu. To wszystko. Myślę, że również warto nakreślić granicę pomiędzy życiem internetowym, a prywatnym, bo dla wielu chyba ta granica się zatarła.

3

@macio_944 Nic dodać nic ująć. Jak mnie coś nie interesuje to po prostu przewijam dalej ;)

konto usunięte

1

@macio_944 Ja też nie mam ;)
I nawet dobrze, bo czasami można się pośmiać z co poniektórych komentarzy ;)
A Ci co dostają piany na usta bo widzą czyjś komentarz to powinni chyba zacząć na jogę chodzić ;D

konto usunięte

0

@macio_944 ja nawet nikogo nigdy nie zglosilem.

1

@Rust_Cohle Mnie się może zdarzyło z 5x na przestrzeni dekady. Ale kompletnie nie pamiętam co to było i dlaczego. Pewnie jakiś spam czy coś :)

6

@macio_944 Ja wszystkich ignoruję

0

@macio_944 A ja kilku użytkowników mam - po co mam czytać coś, co mnie nie interesuje i się przez ten śmietnik przebijać, żeby przeczytać coś wartego uwagi?

2

@macio_944 Witaj w klubie :)

konto usunięte

1

@macio_944 Też nikogo, nawet Avocado. Z nim tylko nie rozmawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?