La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1265 Culés

konto usunięte

0

Coutinho po tej Anglii za słaby był na La Ligę i chyba mu uszkodzili chłopaki z la ligi to kolano, kontuzja straszna nie ma wątpliwości, ale dla mnie jeżeli jest się za słabym fizycznie do jakiejś ligi to się tam nie pcha.. teraz tego słabego zawodnika nawet za 20 mln nie sprzedamy.

11

@marcin000019 Co ty za pierdoły gadasz? To 1 jego taka u nas kontuzja.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Powiem Ci, że hajs wyrzucony w błoto...

9

@Coutinho007
On zwykle nie wie o czym gada :D

konto usunięte

0

@AmigoBlancos No tak, dla amigosa to dobry zawodnik, kolejne osłabienie Barcelony.. kazdy z białych zadowolony

2

@marcin000019 To swoją drogą ale to? "Coutinho po tej Anglii za słaby był na La Ligę i chyba mu uszkodzili chłopaki z la ligi to kolano,"
XD!!!! Co ma Premier League do jego kontuzji?

konto usunięte

0

@Coutinho007 przez angielska pogode przecież to oczywiste ...

0

@Coutinho007 Nie szukaj tutaj logiki, bo Ci się zwoje przegrzeją xd

konto usunięte

2

@marcin62 Fakt, Twój imiennik ma niewiele wspólnego z logiką:)

0

@Ghotti No tak. Ta Anglia nieszczęsna ciekawe, że Modrić, CR7, Suarez, Henry, Trippier, Mascherano nie mieli z tym problemów :o

konto usunięte

1

@Coutinho007 inny klimat był wtedy globalne ocieplenie itd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?