La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1507 Culés

konto usunięte

15

Fajny składzik ma reprezentacja Maroka. Bono, Saïss, Hakimi, Munir, Ziyech, En-Nesyri. Na ławce Amrabat i Taarabt.

2

@Yosemite Bardzo mocno wygladaja. Jest na chwile obecna jakas mocniejsza afrykanska ekipa?

konto usunięte

1

@Yosemite Niby mają ale w tych PNA jakoś nie potrafią tej przewagi zawodników przełożyć remis z Mauretanią 0:0 mając tylko 1 strzał niecelny tak samo Senegal też mają niezłych zawodników i nic

konto usunięte

3

@JimMorrisonFCB Moim zdaniem Algieria ma lepszy jako kolektyw no i Wybrzeże Kości też ma dobrych zawodników

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

3

@JimMorrisonFCB Kadrowo chyba ciężko taką znaleźć, ale na pewno ciekawie wygląda Nigeria, Algieria, Senegal i Wybrzeże Kości Słoniowej, chociaż te wszystkie ekipy "na papierze" moim zdaniem słabiej się prezentują od Maroka. Tylko jeszcze wychodzi tutaj odpowiednie wykorzystanie tego potencjału, a z tym jest różnie. Mnie też, tak jak kolegę wyżej najbardziej przekonuje Algieria, bo widać tam kolektyw, mimo słabszych nazwisk niż w reprezentacji Maroka.

0

@Yosemite Nasz Munir zwalił bo mógł grać dla nich :p Atak Munir, En Nesyri i Zyech to by było coś ;)

konto usunięte

3

@Coutinho007 Nie zwalił. Gra dla nich od 2021 roku. Właśnie teraz grają mecz wyjazdowy z Mauretanią i atak Munir - Ziyech - En-Nesyri w akcji.

https://www.flashscore.pl/mecz/rX3ADNCh/#sklady;1

1

@Yosemite Aa czyli wrócił :D Dobrze zrobił bo w Hiszpanii nie ma czego szukać, nie wiedziałem bo akurat jego losy były mi obojętne po odejściu z Barcy do Sevilli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?