La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

4

Chyba żarty sobie robią.


2

@Pawel13sz ale tak na marginesie Fekir to bardzo dobry gracz moim zdaniem, więcej by wniósł niż Pjanić

3

@Joe_Pesci Przecież pisze w artykule, że w miejsce Messiego.

2

@Pawel13sz Czemu żarty, to jest profil Leo. Jeśli odejdzie, to najlepiej nikogo nie kupować, ale jeśli już, to Fekir jest ciekawą opcją.

0

@Bartek22 Tak, tak, niech mu jeszcze dadzą numer 10 po Messim.

1

@Pawel13sz Po 1, jest taki fajny Francuz na jego następce. Po 2, po co nam on? Po 3, pismaki zaczynają zabawę.

5

@Bartek22 Jak mamy zastępować tutaj legendy to piłkarzami o 1 klasę gorszymi a nie o 3 jak to miało miejsce w ostatnich latach.

2

@Coutinho007 W punkt!

0

@Pawel13sz Już Dybale bym wolał gdyby Leo odszedł niż Fekira, chociaż w sumie i on zbędny bo jest Griezmann.

0

@Coutinho007 Dybala jest ostatnio rezerwowym Juventusu i ma ciągle problemy ze zdrowiem.

0

@Pawel13sz przecież pisze, że na marginesie xD

0

@Coutinho007 Dlatego nie chcę żeby Fekir tu przychodził, przecież napisałem. Jednakże nie jest to pomysł kompletnie z dupy. To jest najbardziej zbliżony stylem gry do Messiego gracz. On i Bryan Gil.

0

@Pawel13sz Ale jest piłkarzem o klase lepszym od Fekira

0

@Bartek22 I tak mamy Griezmanna, który jest ełaśnje o tym samym profilu tylko bardziej zubożałym jeżeli chodzi o drybling i liczby ale lepszym w defensywie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?