La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

1

Myślicie, że transfer Gayi jest sensowny? Pomijam to, że LO nie jest priorytetem. Alba jest w super formie i nie wydaje się, żeby miał nagle obniżyć swój poziom. Ma swój wiek i trzeba powoli myśleć o tym, żeby zastąpić go kimś młodszym. Ale czy Gaya zgodzi się być drugą opcją, i poczeka aż Alba zejdzie ze sceny? Jakoś mi się nie wydaje. Moim zdaniem lepiej znaleźć kogoś młodszego niż Gaya (26 lat, a jeśli Jordi odszedłby za 2 sezony to - 28 lat), kogoś kto zgodzi się być na razie rezerwowym, by kiedyś zastąpić Albe. Ciekawi mnie ile kosztowałby Angelino (kończy mu się chyba kontrakt w tym roku). Może Miranda, albo Balde (ale nie wiem, czy on czasem kontuzji nie ma), lub Cucurella? Wydaje mi się, że Albe może być porównywalnie trudno zastąpić jak Alvesa :/ A co wy sądzicie?

konto usunięte

0

@Tomek_TF owszem sensowny transfer jeśli by był za Jordiego jako jego następca .

konto usunięte

1

@Tomek_TF Angelinio ma kontrakt do 2025 roku. Zresztą skoro Gaya nie chciałby pełnić roli rezerwowego, to tym bardziej Angelinio byłby na nie. Dla mnie Cucurella wydaje się najciekawszą opcją, gdyby oczywiście Gaya by nie chciał być ławkowiczem.

1

@Khajio A ok, na Transfermarkcie pisało 2021. A co do roli rezerwowego to, Angelino jest młodszy, ma jeszcze czas, a Gaya już powoli wchodzi w najlepsze lata dla piłkarza, kiedy to powinien grać w 1 składzie, jak najwięcej.

konto usunięte

1

@Tomek_TF Transfermarkt traktuje ten ruch dalej jako wypożyczenie na rok z City i dopiero uzupełnią rubrykę z pierwszym dniem okienka. Tylko jeden gra w źle zarządzanej Valencii, drugi gra regularnie w Lidze Mistrzów. Dla Gayi byłby to lepszy ruch, ponieważ w końcu miałby styczność z tymi rozgrywkami i mógłby posmakować piłki klubowej na najwyższym poziomie. Angelinio na rolę rezerwowego raczej się nie zgodzi, gdy jego drużyna już dwukrotnie pod rząd awansować do fazy pucharowej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?