La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

5

Czy naprawdę niektórzy myślą, że taki Wijnaldum przyjdzie tu grać dla 8mln brutto czyli około 4mln netto? Dobre żarty. On obecnie zgarnia w Liverpoolu ponad 4mln FUNTÓW netto i ma żądania żeby mu dali pensję na poziomie Salaha i VVD czyli około 10mln netto i do tego duża premia dla agenta. Skoro źródła piszą, że Barca proponuje 8mln to na pewno jest to kwota netto czyli około 16mln brutto. Jest to chora pensja jak dla takiego zawodnika. Do tego już 31 letni więc będę bardzo zawiedziony Laportą jeśli będzie kontynuował politykę Bartomeu. Starczy takich durnych kontraktów.

0

@Granto jeszcze jakby był młodym, perspektywicznym piłkarzem, a nie gościem co ma 30 lat. Jeszcze przez niego Moriba by odszedł

0

@Granto Kurcze, no z jednej strony nie możemy grać samymi 18 latkami, przydałby się starszy i doświadczony zawodnik. Ale z drugiej strony ta pensja... Chociaż jakby Pjanić odszedł to wtedy czemu nie.

0

@Granto Jeśli dostanie 3 lata kontraktu i będzie grał na poziomie jaki grał w Liverpoolu, to nie widzę problemu.
Nie każdy zagra za czapkę gruszek, a wygrać LM by się chciało.

0

@RosjaninBut Patrząc na historię jak wyglądają piłkarze Kloppa po odejściu do innego klubu to bardzo wątpię, że utrzyma taki poziom. Zwłaszcza, że z roku na rok będzie zapewne miał gorszą wydolność, a to jest zawodnik bazujący na wybieganiu. Naprawdę można znaleźć piłkarzy, którzy będą również wybiegani, doświadczeni, ale przy okazji trochę młodsi i przede wszystkim tansi. Pensja 8mln netto to jest poziom Pique, Busquetsa czy Alby. To Dembele dostaje 11mln, a jak przychodził był na topie, młodziutki i z mega potencjałem, a Barca była pod ścianą. Teraz mamy się zabijać za 30 letniego Wijnalduma?

1

@Granto Chyba chodzi tu o doświadczonego grajka o konkretnym profilu.
Tego pewnie szuka Koeman.
Nie zapominaj, że nie trzeba za niego płacić Liverpoolowi.
Normalnie taki typ kosztuje ok. 40mln.
To jest w jakimś sensie okazja, brak dużej opłaty za transfer pozwala zapłacić zawodnikowi trochę więcej, a Barca i tak jest do przodu.
Transfery z BVB Kloppa nie zawsze się udawały, ale to nie musi być regułą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?