La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

Hah ci ludzie niektórzy i ich myślenie mnie przeraża, dlaczego niby Lewandowski miałby odpoczywać z Andora?! Przecież my walczymy o mundial i każdy punkt, każda bramka jest ważna, na mundial jedzie 13 drużyn z Europy to nie są eliminacje do euro gdzie większość drużyn i tak pojedzie na te mistrzostwa Europy, będzie piekielnie ciężko dostać się na mundial, a ludzie piszą że Lewy nie powinien grać z Andora hah, no to gdyby Robert nie zagrał to prawdopodobnie mielibyśmy w tej chwili 2 punkty. Niech odpoczywa z Koeln czy Stuttgartem które i tak Bayern rozniesie bez Lewego. Polska natomiast bez Lewandowskiego nie ma co marzyć o dobrych wynikach.

1

@ricardo0705 nasza reprezentacja powinna bez lewego ich pyknąć 3-4 do zera. A lewy grać nie powinien wystarczy spojrzeć jakich piłkarzy ma Andora a jakich w teorii polska. A że nasza reprezentacja to dno dlatego niestety lewy musiał grać, szkoda że waleczności musimy uczyć się od takich zespołów jak Andora

0

@ricardo0705 Lewy daje bardzo dużo Reprezentacji, ale nie przesadzaj, że gdyb go nie było to byśmy nie wygrali z......ANDORĄ.

0

@ricardo0705 tak masz rację niech oleje rekord Mullera i odpoczywa w meczach Bayernu :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?