- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
4
Przez stulecia na potęgę Ameryki i Wielkiej Brytanii harowali nie-biali i ja ich doskonale rozumiem, że protestują. Nie oni się do tych państw prosili, zostali przywiezieni jak bydło, wykorzystani, a na końcu dyskryminowani. Mają pełne prawo protestować i przypominać, że jak nie byłeś białym facetem w USA czy UK, to byłeś po prostu nikim.
ALE Nie uważam, że Polacy powinni klękać przed meczem.
To nie byli nasi niewolnicy i nasze zbrodnie. Nie my ich wykorzystaliśmy i nie my powinniśmy cokolwiek manifestować. Nie jesteśmy im nic winni. Nic
#alllivematters
17
@MESSIah16 ja w ogóle nie pojmuje tego klękania. Dla mnie to nie jest oddawanie komuś czegoś a jakiś akt poniżenia. Ja zostałem nauczony szacunku do innych ale nie klękania przed innymi.
I jakie ma teraz znaczenie że przez stulecia było niewolnictwo? Co ma z tym wspólnego jakiś 20paro latek z klubu i dlaczego on ma z tego powodu klękać? To jest przegięcie w drugą stronę.
Przecież były na pocAtku całej tej chorej akcji filmiki z USA gdzie afroamerykanie podchodzili na ulicy do ludzi o białej karnacji i kazali im klękać powołując się na tą akcję. To jest chore, ten świat jest chory, to nie ma ABSOLUTNIE NIC wspólnego z tolerancją.
7
@MESSIah16 Równie dobrze Niemcy i Ruscy powinni klęczeć przed nami do końca obecnego wieku za to co zrobili z nami w XX wieku więc nie ma co patrzec wstecz i tyle...
Ten śmieszny ruch się zaczał gdy kryminalista, gwałciciel i narkoman przy próbie zatrzymania był BARDZO agresywny to został odpowiednio kontrująco spacyfikowany siłą i tyle. Cała dalsza historia to przypadek i tragedia lecz siła nie została użyta bo ten człowiek był potulny jak baranek i się słuchał władzy.
Jakby każdy miał klękać po takich śmierciach to wszyscy musieliby na klęcząco chodzić wszędzie...
0
@FC1899Barca znaczy się ja mówię ogółem, niech sobie walczą o co chcą.
Mogą przypominać, że zostali tam przywiezieni jako niewolnicy i potraktowani gorzej niż psy. Ich prawo. Co do Floyda, narkoman i przestępca, okropny człowiek, nie żaden wzór do naśladowania, czy malowania murali. To paranoja.
A postępowanie policjanta, czy nadużył uprawnień i czy musiał się tak zachować oceni zapewne sąd. Nie moje życie, nie moja sprawa.
5
@MESSIah16 Jak jutro nasi odstawią jakieś klękanie to wyłączam ten cyrk.
0
@MESSIah16 Dodam, że swojego doświadczenia, rozmów słyszę, że imigracja do Europy, przestępstwa na białych ludziach to nasza kara.
Stawiam w takim razie pytanie- jak długo ma trwać? Jest jakiś limit?
I dlaczego tylko Europejskie kraje mają ponosić odpowiedzialność?
Jedną z największych potęg kolonialnych była dzisiejsza Turcja, Japonię,Oman, Persję też można na chama pod to podciągnąć. Ich nie potępiamy? Nie karzemy im klęczeć? Hm?
Prawie każde państwo, grupa etniczna zrobiła coś w swojej historii coś za co mogłaby zostać ukarana. Proste pytanie czemu tylko my europejczycy mamy odpowiadać za swoje zdbrodnie?