- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1594 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Batys
6
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
24 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1594 Culés
2
Wpisałem w google sobie nie wiedziałem że coś takiego znajdę a mianowicie? Zgadzacie się? :D
Jak zrozumieć kobietę? 7 praktycznych wskazówek
1 Niedawno widziałem książkę o tytule Wszystko, co mężczyźni wiedzą o kobietach. ...
2 Po pierwsze: słuchaj, co do Ciebie mówią ...
3 Po drugie: nie oceniaj własną miarą ...
4 Po trzecie: nie pozwól wkroczyć do akcji wujkowi Dobra Rada. ...
5 Po czwarte: uszanuj emocje. ...
6 Po piąte: nie tylko usta mówią ...
7 Po szóste: zachęcaj do wyrażenia emocji.
1
@LeoMessi1994 Czy się zgadzamy?
Domyśl się.
1
@Majkel34 inne pytanie to czy da sie zrozumiec kobiete
0
@LeoMessi1994 jestes prawiczkiem ziomek? :D
0
@Rust_Cohle coś ty juz dawno nie ale czym starszy jestem tym mniej rozumiem kobiety nw czemu tak mam
0
@LeoMessi1994 moze blizej Ci do facetow xD
0
@Rust_Cohle na pewno nie ale ja tego nie ogarniam czemu np gadają jedno a robią drugie ostatnio byłem u kumpla na domówce gdzie troche sie wypiło i on mówił mi zebym wpadł to będzie zabawnie . On startował do jednej laski była od niego starsza o 5 lat od niego. Pierw powiedziała że nie interesuja ją młodsi faceci a jak kumpel powiedział że jak nie to w następny tydzień pojedzie do znajomego uwalić się winem to powiedziała że jak tak zrobi to z nami koniec. Weź mi powiedz jak zrozumieć kobiete ja zawsze starałem się być w krótkich związkach nw może jestem głupi ale ich nie ogarniam. Facet to mówi prosto co chce i tyle a one jakoś to wszystko rozmyślają tak że idzie sie pogubić w tym.
0
@LeoMessi1994 to nie tracic czasu na takie puste cizie i tyle.
A nie tracic czas na staranie sie zrozumienia lasek, ktore sama nie wiedza o co im chodzi.
0
@Rust_Cohle ale ogarniasz takie coś?