La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1134 Culés

15

Kurcze, wy też macie problem z Griezmannem że z jednej strony byście chcieli by został, ale z drugiej strony to jest zawodnik na którym można byłoby dużo zarobić , niby to nie jest typowa 9 albo skrzydłowy, ale jakoś mam wrażenie że on Barcelonie może jeszcze dać dużo dobrego.

2

@Dembouz1899 Dużo zarobić? Wątpię, że ktoś za niego da np 60 mln euro.

2

@Coutinho007 Myślę że dałby, jednak Marketingowo jest to TOP, a poza tym myślę że każdej drużynie dałby bardzo dużo dobrego.

2

@Coutinho007 możesz się myliś strzela bramki w reprezentacji jeśli formę utrzyma do końca a Barca zdobędzie mistrzostwo i puchar wartość zawodników Barcy pójdzie w góre

2

@Dembouz1899 ja tam nie mam z nim problemu. Sprzedać jak najszybciej

1

@Borneo I ma 30 lat więc nie jest to zawodnik na przyszłość a żwby sie to zamortyzowało trzeba by było za niego sporo zapłacić, w dobie pandemii nikt nie da nam za niego więcej niż 50 mln.

3

@Dembouz1899
Ciężko faceta określić. Cały czas jest zdrowy, zagra wszędzie gdzie będzie trzeba, biega w obronie jak trzeba, w pressingu nie odpuści, kiedy myślisz sobie, że bardzo by się przydała jego gra w danym meczu to chłop znika, w innym meczu kiedy go nie widzisz w ogóle a boisku to nagle strzela bramkę/asystuje i ratuje punkty/awans, jakieś tam liczby też ma, dupy to nie urywa ale coś tam naskrobał grając wszędzie w ataku gdzie się da.
Trochę szkoda sprzedać, bo zdrowie dopisuje, zagra wszędzie, za trzech powalczy, a jakby nawet za dobrą cenę oddali to jakoś mocno smutno nie będzie.
Facet naprawdę ciężki do oceny ale nie można mu odmówić chęci, to na pewno nie :)

0

@Coutinho007 ale ma świetny organizm bardzo wydajny osg chcę mieć francuzów tam może się odnaleźć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?