La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

1

Co byście wybrali?!
1)Aguero przychodzi za darmo,Barca czeka rok kiedy Haaland będzie miał klauzule 75 milionów(oczywiście mając na uwadze,ze tak czy siak będzie duża konkurencja)
2)Barca za wszelka cenę kupuje Haalanda w tym okienku(biorąc pod uwagę sytuacje ekonomiczną )
3) Barca kupuje innego napastnika np Lautaro Martinez,Isak lub ktoś inny
Należy tez brać pod uwagę Depaya,który może przyjść „za darmo”
mimo wyżej wymienionych punktów. Tak samo sytuacja ma się z Aguero :)
A może Aguero i Depay przyjdą we dwójkę?!
Opcji jest dużo,ale przede wszystkim trzeba mierzyć siły na zamiary a sytuacja ekonomiczna nie jest rewelacyjna.
Zapraszam do dyskusji :)

konto usunięte

1

@patrykzmc2000 Zależy za ile miałby przyjść Haaland. Jednak opcja trzecia, a dokładniej: Lautaro + Depay (i w miarę możliwości też Aguero) to najbezpieczniejsza opcja. Messi, Lautaro, Depay, Fati, Aguero to byłaby świetna paka (oczywiście rotacje nieuniknione).

1

@patrykzmc2000 2. Barca to sobie może czekać rok, ale wtedy Haaland będzie już w innym klubie.

konto usunięte

1

@patrykzmc2000 Lautaro z opcją pozbycia się szrotu w transakcji wymiennej z ewentualnie lekka dopłata

0

@LuisSalvano Jak już się rujnować finansowo to brać Haalanda, za Lautaro trzeba będzie też w chuj rzucić, a nie dorasta do pięt Norwegowi.

konto usunięte

1

@SonBarcaGoku Nie wiem na ile wierzyć plotkom, ale ponoć przy zakupie Lautaro cenę bardzo obniżyłaby wymiana zawodnika / zawodników.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?