- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
2
Nie wiem, czy ktoś to już tu wstawiał, świetny komentarz na temat transferu Haalanda :D
- Cześć Martin, tutaj Erling. Jak możesz opisać pobyt w Madrycie?
- Witaj, wypożyczenie albo ławka. Na to możesz liczyć kolego.
- Ok, jedziemy na Camp Nou.
- Witam panie Laporta. Ja i mój klient rozważamy możliwość dołączenia do pańskiego zespołu - rzekł nieśmiale Mino Raiola.
- Pański klient jest tutaj mile widziany. Na początek możemy zaproponować mu wolontariat, a dla pana prowizję za transfer w postaci bonów i kuponów rabatowych w Tesco - rzucił Katalończyk.
Agent odwrócił się w stronę Norwega i z posępnym spojrzeniem zamruczał pod nosem - W sumie ławka nie jest taka zła. Zamawiaj transport do stolicy.
2
@CzarnyKapelusz Przeczytalem, czekałem na tą świetność, ale zdążyło się już skończyć
1
@vangoor Chodzi tu bardziej o komizm całej tej sytuacji. Jeśli tego nie zrozumiałeś, to wyobraź sobie, że do Haalanda przyjeżdżają same tuzy np. Lamborghini z herbem City, Ferrari z United, Maserati z Chelsea i Porsche z herbem Realu, a na końcu podjeżdża jeszcze zdezelowany gruchot, który zaraz przestanie jeździć i wychodzi z niego przedstawiciel Barcy próbujący wmówić Haalandowi, że jego oferta może go zainteresować :D
Moim zdaniem jeśli mielibyśmy mieć na niego szansę, to najwcześniej za rok.
0
@CzarnyKapelusz Myślisz, że Real, Chelsea czy United mają lepszą sytuację niż Barca? Chce kasy to skończy w City albo P$G z ligą francuską w styczniu.
0
@vangoor Fakt, faktem że tylko €ity i P$G mają nieograniczone zasoby. Reszta drużyn przez nas wymienionych ma też zadłużenie, tyle tylko, że znacznie mniejsze niż Barca - nie wiem, jak to wygląda w przypadku angielskich drużyn, ale wiem, że taki Real ma długów mniej więcej 60-70% tego co Barca. Tym bardziej, jak czytam, że obecny zarząd jest zaniepokojony sytuacją finansową klubu, ten transfer wydaje mi się nierealny, a już w ogóle, jeśli miało by się to wiązać że zwiększeniem zadłużenia, wtedy chyba sam wolałbym, żeby klub odpuścił.
0
@CzarnyKapelusz Mi cała ta operacja przypomina sprowadzenie Ibry, nawet styl gry Haalanda.