- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
2
https://tvn24.pl/premium/adam-niedzielski-o-szczepieniach-na-koronawirusa-i-swiecie-po-pandemii-to-nie-jest-ostatnia-pandemia-w-naszym-zyciu-5059712
Chory człowiek, nie wiem jak może zajmować takie stanowisko.
Jest głębszy cel w tym straszeniu ludzi.
5
@CatalanDream ale chory bo? Przecież to jest oczywiste że to nie jest ani ostatnia ani najgorsza pandemia jaka nas spotkała. Lekarze mówią o tym od dawna
1
@Bykunn chory, bo zachowuje się jakby miał obsesję. Po co to straszenie ludzi? Za mało nerwów jest przez obecną sytuację?
2
@CatalanDream To samo mozna powiedziec o wywadzie z Billem Gatsem w tvn 24.Gosc nie jest politykiem a mowil dokladnie to samo.
0
@CatalanDream Ale jakie straszenie? Zwykle stwierdzenie że taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. A jak ktoś się boi to jego sprawa.
0
@Bykunn Tylko, że oni w ten sposób sugerują że będą nas całe życie "trzymać za mordy". Nie możemy się temu poddać.
2
@CatalanDream a właśnie moim zdaniem, Niedzielski w obozie rządzącym to jedna z niewielu kompetentnych i bardziej ogarniętych osób. Jest lepszy niż jego poprzednik Szumowski, i ZDECYDOWANIE lepszy niż ich poprzednik Radziwiłł. Nawet w tym przypadku nie boi się mówić jak jest. Zresztą Niedzielski jest w bardzo ciężkim położeniu i między młotem (ludźmi) a kowadłem (prezesem) który trzyma zapaloną zapałkę przystawioną do lontu odpalającego ładunek pod jego gorącym krzesłem :)