- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1446 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1446 Culés
11
Brawo dla sędziego że nie gwizdnął tej ręki Alby. Ogólnie takie ręki nie powinny być gwizdane. Z takiej odległości zawodnik tak naprawdę nie ma jak tego uniknąć.
0
@Encore
Powiem szczerze, ze mega się bałem, ze jednak sędzia gwizdanie. Wydaje mi się, ze gdyby to gwizdnął to nie popełnił by błędu. A co myślisz o „faulu” na Descie? Był karny?
0
@Encore Co nie zmienia faktu, że nie uniósł spotkania.
1
@ObiektywnyKibic121 W sumie to nie wiem ale chyba bym dał.
1
@Encore sędzia był dla mnie tragiczny. Brak karnego na Descie, ten z 14 powinien wylecieć za łokieć i ręke, a zamiast Plano powinien jak już chciał, to wyrzucić Bruno. Widać że chciał zrobić krzywdę Dembele.
0
@ObiektywnyKibic121 jak powiedział komentator że na slow motion wyglądało jakby był faul ale faktycznie w powtórce on ledwo dotknął. Nie było tam karnego
1
@Encore
Według mnie faul był, tylko nie jestem pewien czy było przed polem karnym czy na lini.
1
@ObiektywnyKibic121 jednak popełniłby błąd - to jest typowa sytuacja, gdzie wszystkie czynniki w ocenie są na korzyść Alby. Naturalnie ułożona ręka do biegu, nagła zmiana kierunku piłki i bardzo bliska odległość. Nie był w stanie nic zrobić -w żaden sposób nie zachował się nieprawidłowo.
1
@ObiektywnyKibic121 co do Desta - faul był - został kopnięty. Wydawało mi się, że to było przed polem karnym - i może w międzyczasie analitycy z VAR to oglądali. Głowy nie dam, że było przed, ale takie miałem wrażenie, że kontakt był przed linią.
2
@mekston
Niby masz racje, z tym ze wszystko przemawiało na korzyść Alby, ale dobrze wiemy jak to jest z sędziowaniem w Hiszpanii, jeżeli sędzia by bardzo chciał to mógłby gwizdnąć.
Ja tam nie lubię gadać o sędziach, bo dla mnie jak oddajemy 25 strzałów w meczu (mniej więcej) to dla mnie sędzia może mieć najgorszy mecz, ale i tak taki klub jak Barcelona z taka ilością strzałów powinna zamknąć mecz już w 60-70 minucie.