- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 757 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 757 Culés
33
Nie rozumiem tych zachwytów nad Realem po tym meczu. Liverpool na pierwszą połowę nie wyszedł w ogóle, a mimo to Real dał radę zorganizować sobie tylko jedną bramkę (druga to bezpośredni prezent od rywala). W drugiej połowie mieli już momentami spore kłopoty, a mecz zamknął strzał Viniciusa, przy którym dał dupy Alisson i powinien to z zamkniętymi oczami odbić.
Kompletnie ten mecz nie wpływa na moje nastawienie przed klasykiem. Jak Barca zrobi swoje to wygra. Tak twierdziłem 3 godziny temu i tak twierdzę teraz.
3
@Striker Tak sobie tłumaczyliśmy mecze Realu w latach 16-18 i tak tłumaczymy nadal. To nie jest przypadek, że im się takie mecze w LM przydarzają co chwilę, a Barcelonie raz na dekadę.
0
@Granto Macki Pereza, niestety nic dodawać więcej nie trzeba ;pp
1
@Granto Grali lepiej i wygrali. Tylko tyle. Tu sie nie ma czym ekscytować, a w internecie po meczu idzie już przeczytać wszędzie o odrodzeniu wielkiego Realu Madryt i perfekcyjnym występie z pełną kontrolą. Nic takiego nie miało miejsca.
1
@Striker No dzieciaki się jarają, ale nie ma co się takimi przejmować tylko analizować samemu. Z jednej strony nie ma czym się ekscytować, a z drugiej z arcytrudnego dwumeczu zrobił im się przyjemny meczyk, który spokojnie wygrali i są praktycznie w półfinale. Nie wiem jak Ty, ale ja za takie coś w Barcelonie dałbym dużo.
1
@Striker Mecze Barcy z Valladolid i Realu z Liverpoolem mogą być baaardzo mylące dla niektórych w kontekście nadchodzącego klasyka.
1
@Granto No jasne. Solidny występ Realu, solidny wynik. Super sytuacja przed rewanżem. Aczkolwiek nadal bardzo duża w tym rola po prostu cienizny LFC, aniżeli jakiegoś perfekcjonizmu w ekipie Białych
0
@blodziakk Przekupił słabego w defensywie od zawsze Arnolda, i wylewającego się w tym sezonie notorycznie alissona. Ale Cię go musi boleć... Byki lepsi to wygrali
0
@LUPR Przecież nikt o zdrowych zmysłach nie myśli, ze Perez kogokolwiek przekupił kiedyś XD
0
@Striker A ja nie rozumiem takiego pierd***nia. Zrozumcie to że wygrywa ten kto strzeli więcej bramek i mam głęboko w dupie ile kto odda strzałów, ile będzie wrzutek itd. Przed ostatnim klasykiem też 70% użytkowników tej strony była pewna siebie "bo jak to Barca ich nie rozpie****", "w jakiej to Real nie jest słabej formie" a przegrali na swoim stadionie (wiem że nie obyło się bez kontrowersji ale kontrowersje są praktycznie w każdym meczu La Ligi) Prawda jest taka że klasyk zawsze rządzi się własnymi prawami a co do LM to już Atalanta miała ich przejść i co? i dali dupy w obu meczach nie pokazując totalnie nic. Real się potrafi wyjątkowo zmotywować na LM i taki jest fakt.
0
@blodziakk Patrząc na te komentarze (w tym Twój) można odnieść zgoła odmiennie wrażenie