La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

15

⚽Ramos o Ronaldinho
''Ronaldinho? Zawsze byłem fanem jego futbolu i jego magii. To był inny zawodnik. Miną lata i nie zobaczymy gracza z tą magią, taką różnicą i przewagą. W tamtych czasach to ja musiałem go zatrzymywać czy przynajmniej próbować... Nauczyłem się tego, że trzeba było na niego czekać i nigdy go nie atakować, bo wygranie z nim pojedynku indywidualnego było praktycznie niemożliwe.''

⚽Ramos o Messim
''Cierpieliśmy przez Messiego w tej epoce, w której raczej, gdyby nie miała go Barcelona i nie musielibyśmy się z nim mierzyć, wygralibyśmy sporo tytułów więcej. Stawaliśmy naprzeciw najlepszej Barcelony w historii. Gdyby nie Messi wygralibyśmy więcej...''

Pełen respekt.

2

@AmigoBlancos szacunek człowiekowi który tyle razy chciał złamać nogę Messiemu ? Dobre...

konto usunięte

0

@endriuuu2 przeciez nie złamał.Ramos w El Clasico zawsze grał ostro , takie mecze podnosza cisnienie , adrenaline .A to ze go ponosiło ? to ambicja , czasem frustracja .Na boisku zawsze była walka

Poza boiskiem - normalnie okazał szacunek, prywatnie pewnie ze soba nieraz rozmawiali i przybijali pione

0

@Ronaldinho10VB to że rozmawiali czy przybijali pione to świadczy dobrze o Leo. Głupio mu się fochować. Nie sądzę by miał dobre zdanie o kimś kto mógł zakończyć jego karierę "bo emocje". Ja tym bardziej nie mam

konto usunięte

0

@endriuuu2 o co ty myslisz ze ma go teraz nienawidziec itd

poza boiskiem sa to normalni ludzie , ktorzy siebie szanuja .Pigue z Ramosem ile razy se dogyzali a potem jechali na kadre i jak dobrzy ziomale

"kimś kto mógł zakończyć jego karierę"

nie no jasne , ile Ty masz lat ? Gimnazjum

0

@Ronaldinho10VB osobiste uwagi zostaw dla siebie dzieciaku, póki nie wiesz na prawdę co myśli o tym boiskowym bandycie.
Swoją drogą kibic Realu pisał o ogólnym szacunku do Ramosa. Nadal nie widzę podstaw do tego


konto usunięte

0

@endriuuu2 haha , trolling master level , congrats kid

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?