La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

0

222 mln euro wypłacone w jednej transzy dla Barcy, kosmiczne pieniądze jak za 1 gracza ale przynajmniej wiemy że Bartek dobrze zrobił nie godząc się za żadne skarby sprzedajac DORBROWOLNIE Neymara, fajnie jakby wrócił, pomimo swoich problemów i tak wciaga nosem Dembele i Antka

3

@Herato Wszystko fajnie, tylko Bartek nie miał tu nic do gadania, bo wpłacili klauzule odstępnego. Ale tak, zdecydowane NIE dla Neymara w Barcelonie.

1

@Herato jak dla mnie trochę za stary jest na powroty. Mógł nie odchodzić to siedział sobie już że złota piłka a tak to nawet nasz polak rodak go wciąga haha

0

@Herato jedno jest pewne, czy na pewno Neymar chciał zostać w Barcelonie, jestem ciekawy ile tam kasy pod stołem wpłynęło dla jego ojca, coś go musiało przekonać, do takiej decyzji

1

@Kgorecki2500 Zwłaszcza, że do Brazola należało ostatnie słoeo a on sie zgodził :D

0

@Coutinho007 no niby tak, ale mógł go sprzedać za 100mln na przykład szkoda kurła, że zrobiliśmy 3 mega transfery za to i gówno z tego wyszło... tak byśmy nie musieli tym sobie głowy zawracać

konto usunięte

0

@Herato Zgadza się, tacy zawodnicy zawsze będą mile widziani w Barcelonie :)

0

@NaFazieHitman Kiedy sprzedaliśmy figo kupiliśmy tez Overmarsa i Petita i gowno z tego wyszło ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?