- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1636 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1636 Culés
2
Zizou jako trener vs Barcelona
2015-16
⚽Barca-Real 1-2
2016-17
⚽Barca-Real 1-1
⚽Real-Barca 2-3
2017-18
⚽Barca-Real 1-3
⚽Real-Barca 2-0
⚽Real-Barca 0-3
⚽Barca-Real 2-2
2019-20
⚽Barca-Real 0-0
⚽Real-Barca 2-0
2020-21
⚽Barca-Real 1-3
⚽Real-Barca 2-1
Najbardziej szokuje Zizou na Camp Nou bez porażki.
1
@AmigoBlancos
Szczerze bez kitu mnie też to dziwi. Zawsze go uważałem za średniego taktyka tak uważam. Co mecz podobna formacja, stawianie na ulubieńców, rotacja składem tylko jak ktoś jest kontuzjowany. Po tym meczu nadal uważam, że Zizou jest średnim taktykiem. Mam wrażenie, że on im podnosi mental po prostu. Valverde który jest śp od dłuższego czasu jest pod formą i miał niedawno kontuzje robi akcje życia przez środek boiska. Gol z wolnego też nie miał prawa wpaść. Obrona zagrała na poziomie bardzo wysokim, gdzie żaden ze stoperów to nie jest nawet średniak. Zidane podnosi umiejętności indywidualne. Ja mam wrażenie, że po prostu chłopaki podnoszą swoje umiejętnośći jak prowadzą ich Zizou. Widać to gołym okiem, bo za innych trenerów taktyka była podobna, zawodnicy Ci sami, formacja też, ale wyniki zgoła inne.
0
@AmigoBlancos
A i mam nadzieje, że przy najbliższej okazji was pokonamy. Mamy dobre podstawy na kolejny sezon. Wczoraj analizując was skład doszedłem do wniosku, ze wy nie macie godnego zastępstwa dla żadnego z pomocników. A przecież Kroos ma 32 lata i zapowiadał koniec kariery w 2022 roku, a Modrić ma 36 i też wątpie, żeby grał dłużej niż rok czy dwa na takim poziomie. Mówi sie o Mbappe i Haalandzie, ale nikt nie myśli o wzmocnieniu pomocy, która jest tak stara. Tak samo sytuacja ma się z zastąpieniem Ramosa, który może odejść, a nawet jak zostanie to też już jest stary. Myśle, że w następnym sezonie będziemy mieli zdecydowanie więcej argumentów niż w tym meczu, bo tu wyszło doświadczenie, a myślę, żena przestrzeni 2-3 lat może to się dramietialnie zmienić, bo nasza młodzież w meczu z wami lepiej sie pokazała niż stare wygi czy zawodnicy zakupieni za miliony.
0
@mientusek1407 Kroos niedawno 31 urodziny miał, nie dodawaj im lat xD.