- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Uważacie, że Mendy jest dobrym obrońcą? Pamiętam jak miał trafić do nas, ale zarząd z niego zrezygnował, żałujecie że do nas nie trafił?
Ja chyba jednak nie, bo gośc jest totalnym tartakiem. Byłoby u nas dużo narzekania, że nic nie daje w ofensywie, bo to samo było z Semedo z tą różnicą, że Semedo i bronić też nie potrafił.
1
@mientusek1407 do nas to chciałbym Gaye
co jak co ale Albie przyda się rywal do walki o pierwszy skład a młodszy Alba nie będzie.
0
@mientusek1407 moim zdaniem idealny obrońca gdy rywal ma szybkich skrzydłowych. Dembele wczoraj gasił za każdym razem gdy atakował z prawego skrzydła. Na zmaine z Alba bym go widział u nas.
0
@mientusek1407 Real po prostu nie miał indywidualności w obronie, ale mieli solidny blok defensywny współpracujący ze sobą. Mendy jest dobrym obrońcą, ale indywidualnie nie jest "nie wiadomo jaki"
0
@Bobo25 Właśnie tym sie różni Neymar od Dembele. Ney oprócz szybkości potrafił zamieszać 1 na 1 każdym obrońcą na małej przestrzeni. Dembele jeżeli nie ma przestrzeni to jest mu ciężko. Mógł spróbować zagrać z Mendym na balans bo Mendy to kloc jednak, typ takiego Kyla Walkera szybki ale średnio zwrotny.
0
@mientusek1407 Chyba bym się jednak nie zgodził ze mało zwrotny, nie raz z miejsca potrafi szybko się zebrać. Jeśli chodzi o defensywę to dla mnie znajduje się w top3 na świecie na swojej pozycji, trochę slabiej z ofensywa, szczególnie w kwestii wyprowadzenia piłki podaniem, zdarzają mu się niedokładne podania i tym samym groźne straty
0
@Bobo25
To taki klocek typowy. Tak jak wcześniej zauważyłeś indywidualnie szału nie robi ale uzupełnieniem obrony jest świetny