- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Lanosss
13
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
3
Real wygrał zasłużenie wczoraj i tyle. Zidane dokladnie tak chciał żeby ten mecz wyglądał, oddał Barcelonie piłkę i wykorzystał atuty szybkiego ataku w którym jego drużyna czuje się świetnie. Szkoda że Koeman po raz kolejny w ważnym meczu nie stanął na wysokości zadania i tego nie przewidział, wnioskując po tym jak wyglądała pierwsza połowa. Jestem jednak daleki od dramatyzowania. Parę miesięcy temu sytuacja była tragiczna i absolutnie nikt nie myślał o tytule. Dzięki formie z 2021 nasze apetyty zostały rozbudzone, ale jednak do tego top poziomu jeszcze nam brakuje. Połowa naszego składu to świeżaki i przy najlepszych drużynach będziemy jeszcze odstawać. Jeśli chodzi o pozytywy, to największym jest zdecydowanie Mingueza, nie tylko ze względu na bramkę (brawo za decyzję i wejście w pole karne), ale zaimponowała mi jego pewna gra w obronie w 2 połowie oraz to że się podniósł po pierwszej części gdzie miał problemy. Btw nie wiedziałem że on jest taki szybki (sprint prawie 35kmh). Drugi pozytyw Ilaix Moriba. Takich ludzi nam trzeba. 17 lat i mental na najwyższym poziomie. Sytuacja z Casemiro to jedno, ale spodobało mi się również kiedy nasza stara gwardia z Messim, Albą, Busim itp pruła się do sędziego o karnego na Martinie, a Ilaix podszedł i ich zaczął zabierać od sędziego żeby nie pyskowali i skupili się na grze bo szkoda czasu. Takie zachowanie w stylu Puyola. Wielka szkoda tej poprzeczki, zrobił to kapitalnie, idealne przyjęcie, szybko się złożył i oddał super strzał a wszystko przy asyście obrońcy. Zabrakło nam tradycyjnie trochę szczęścia i nie mam tu na myśli decyzji sędziego bo obu karnych moim zdaniem nie było. Widoczne było również że Messi nie miał z kim grać, zabrakło mu wsparcia. Nie rozumiem przesadzonej krytyki w stosunku do niego. Sam Leo meczu z takim rywalem już nam najwidoczniej nie wygra, tak jak kiedyś był w stanie to robić. Zawiódł Alba, Dembele, Dest, Pedri (fatalny występ), Busi, o Griezmannie nie wspomnę bo nie ma o czym. Zostało 8 meczow, jeśli wygramy wszystkie to jestem dobrej myśli, wierzę że Real jeszcze straci punkty.