La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 612 Culés

9

https://x.com/humanforscaIe/status/1381629115241885696


Religie to coś, co ogłupia w straszny sposób...

Czasem mi się wydaje że gdyby nie te wszystkie religie to nasza rasa nie byłaby tak agresywna, niszczycielska i zachłanna jak jest obecnie...

6

@FC1899Barca Wystarczy zdrowe, a nie fanatyczne podejście do religii. Osobiście bardzo się ciesze, że np. w 10 prostych zasadach (dekalog) można streścić ogół postępowania tak aby życie nasze i innych było po prostu lepsze.

1

@FC1899Barca być może było by mniej wojen, ale czy ludzie byli by mniej zachłanni coś wątpię. Religia sama w sobie nie jest zła, po prostu niektórzy ludzie wykorzystują ją w złych celach.

7

@FC1899Barca To nie religie powoduja, ze ludzkosc jest agresywna i niszczycielska, tylko sami ludzie.

6

@Hrzan A to bez dekalogu nie wiesz że nie należy zabijać albo kraść?

konto usunięte

1

@Hrzan Zwłaszcza pierwsze 3 punkty są niezbędne dla zdrowego społeczeństwa

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?