- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
1
Kurde, jak mi szkoda Depaya - cały sezon obserwuję go w każdym meczu czy to w lidze czy pucharze, a teraz we francuskich mediach częściej przewijają się informacje o ochłodzeniu relacji na linii Depay-Barcelona ze względu na to że nie stać nas nawet na pensją niższą niż tą którą ma aktualnie w Lyonie. WIele wskazuje że ostatecznie powalczą o niego Manchester City z PSG, zatem robi się nieciekawie.
0
@JarekS Tak jak się kilka dni temu przewinęło.. Depaya w Barcy chce tylko Koeman i nikt więcej.
0
@JarekS wątpię czy pójdzie do Anglii, od Manu się odbił jak od ściany, chociaż wtedy to Van Gaal trenował ;x w PSG też wątpię, pamiętam co zrobili z Ben Arfą
1
@JarekS spora szansa w tym, że on sam chce. To juz połowa sukcesu. Może do lata coś się zmieni i znajdzie się euras na niego.
0
@JarekS A my zostaniemy z Bezbarwnym Griezmannem i Dembele... ://
1
@Kondziubarca Uwierz, że nie tylko widząc co odwalają Francuzi w ataku Barcy.
1
@Coutinho007 Kibice to wiadomo że chcą Depaya czy tam jakiegoś Haalanda, a Francuzów należy pożegnać czym prędzej, z meczu na mecz działają bardziej na nerwy.
0
@Kondziubarca Ja już nie mam na nich słów :)
0
@Kondziubarca z tego co się orientuję Depaya rekomendował cały sztab szkoleniowy oraz Planes zatem to nie jest tak że tylko Koeman. Możliwe że Laporta czy Alemany też go chcą (tego nie wiemy) ale sytuacja jest taka że nie mamy złamanego grosza bo ponoć nawet czerwcowe wypłaty będą wypłacane od sponsorów. Zobaczymy.
@Transu96 nie porównuj dzieciaka z MU z dojrzałym piłkarzem który potrafi wykorzystać swoje umiejętności dzisiaj. Jak chodzi o PSG to pamiętaj że zespół z Paryża może latem stracić Icardiego, Mbappe i Neymara - bardzo dużej ilośći dobrych napastników będą potrzebować.
@arasz1819 zgadza się - szczególnie że kilkukrotnie we Francji o tym mówił. Pamiętajmy jednak że Depay godził się zimą grać dla Barcelony za śmieszne pieniądze, ale nie oczekujmy że będzie zabiał mniej niż zawodnicy Barcelony B.
@Coutinho007 Grizi to niewypał jakich mało, ale Dembele - dla mnie mega talent, ale nie oczekujmy od niego cudów - przy założeniu że powrót do pełni sprawności po kontuzji trwa tyle ile kontuzja to licząc miesiące Dembele od niedawna jest sprawny fizycznie. Wg mnie ma wielkie płaszczyzny do poprawy, brakuje mu ciągłego grania.
0
@JarekS Dwmbele to brakuje głowy a Griezmannowi to się jedynie do czego nadaje to do Cholismo i do Topornie grającej Repki Francji.