- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1466 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1466 Culés
0
The Day Before, ktoś się wgłębiał bardziej w temat tej gry??
0
@AduŚ07 Wygląda spoko, lubię takie klimaty. Do tego mmo. Martwi bardziej brak doświadczenia studia. Obstawiam, że początkowo będzie stosunkowo mała zawartość i z czasem gra może stać się naprawdę dobra. Ciekawi sposób monetyzacji, czy będzie pay2win, czy będzie end game sensowny no i czy gra się szybko nie znudzi. Jakieś cele muszą być. Cele dzienne i weekendowe to za mało.
Narazie ciężko powiedzieć coś sensownego na temat tej gry. Za mało wiemy :)
0
@AduŚ07 Nie chce mi się wierzyć, że tak małe studio, które wypuściło dwie mierne gry nagle wykonuje tak niesamowity projekt. Bardzo śmierdzi mi fejkiem.
0
@Ingiel w tej grze nie będzie trybu fabularnego?
0
@grejtxkrzychu Właśnie tego się obawiam : /
0
@Ingiel No właśnie ja też lubię taki klimat... No cóż zostaje czekać
0
@Ingiel Przy okazji zobaczyłem że Days Gone wychodzi na PC, trzeba będzie zobaczyć.
0
@AduŚ07 Days gone - mega gierka. Mam platyne wbitą na Ps4. Strasznie ubolewam nad ostatnimi wieściami, że ponoć sony anulowało days gone 2. Dla mnie fabularnie gra bardzo dobra, gameplay super. Gdyby nie problemy techniczne na premierę to gra by zbierała same 9 w recenzjach. A tak to, o. dupa.
0
@Ingiel Ciekawy jestem jak będzie na PC, ale na pewno będzie ogrywana :)
0
@LionelM95 jakiś może będzie ale to MMO, czyli grasz z kimś i to jest główna oś grywalności :)
0
@Ingiel no ja wlasnie liczyłem na coś podobnego do Days Gone
0
@LionelM95 no to jednak nie. Jakbym miał porównać to chyba raczej do The Division ale z większym naciskiem na survival i eksplorację niż strzelanie.