La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

29

Luka Modrić 2022!
Chorwat zgodził się na obniżkę pensji i przedłużanie kontraktu do czerwca 2022 wydaje się kwestia podpisu.
⚽As.com

I to mi się podoba nie gwiazdorzy, nie bawi się z klubem w kotka i myszkę. Tym co robi na boisku pracuje na nowy kontrakt. Nie wymusza go na klubie gadaniem o odejściu. Nie da się go nie lubić, brawo Lukita. Rozumiem, że milionerzy mają swoje nieruchomości na utrzymaniu. Mają też swoje biznesy. Jednak Luka pokazuje, że można podejść do tematu spokojnie i dojść do porozumienia. Ramos, a przede wszystkim Cristiano. Tak to się robi panowie. Luka zrobił im szach-mat :D

17

@AmigoBlancos Modric jako jeden z nielicznych graczy Realu których lubię jako piłkarza i szanuje jako człowieka. Widać ze ma facet poukładane w głowie. Oprócz tego że piłkarsko gra swietnie to potrafi robić swoje i nie gwiazdorzyć i nie stawia fochów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?