- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 728 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 728 Culés
1
Z jednej strony słabo, że powstaje coś takiego jak Super Liga, ale jak przypomina mi się jak UEFA czy FIFA pilnowała przestrzegania finansowego fair play przez zespoły takie jak PSG czy City, to i nawet jestem skłonny ją poprzeć. Może cwaniaki z tych dwóch federacji zobaczą, że już nie mają monopolu na światową piłkę i już nie rozdają wszystkich kart.
0
@Mr8lack Właśnie w takiej lidze mam wrażenie że będzie jeszcze gorzej niż w UEFA.
1
@Mr8lack uefa to rak i ha tfu na nich
0
@don'T.R.I.P.e Bardzo możliwe, ale zaczynają z czystą kartą. Moim zdaniem kluby musiały mieć coś przeciwko obecnej formule i zarządzaniu tymi rozgrywkami. FIFA czy UEFA popisały się już wiele razy np. mundial w Katarze, korupcja Blattera i Platiniego lub właśnie finansowe fair play.
0
@Mr8lack Tak ale przynajmniej UEFA była tym bezstronnym nie klubowym arbitrem, skorumpowanym ale jednak. Teraz te duże kluby sobie zabetonują lige i będą w niej grać do usranej śmierci a reszta klubów niech zdycha.
0
@don'T.R.I.P.e Ma być 15 stałych zespołów i 5 zmiennych. Nie wiem na jakiej podstawie będą wybierać zespoły do tych zmiennych miejsc, ale pozostałe kluby będą mogły się do niej zakwalifikować. Na razie wstrzymuje się z oceną, bo jeszcze nie wiemy wszystkiego o funkcjonowaniu tego tworu.
0
@Mr8lack Żaden zespół nie powinien być stały tak jak Barcelona może w każdej chwili zlecieć do drugiej ligii choćby miała na koncie wszystkie pieniądze świata tak samo taka liga powinna być bazowana na rywalizacji a nie kasie.
1
@don'T.R.I.P.e Zawsze chodzi o pieniądze niestety. Widocznie kluby czuły się oskubywane przez FIFĘ i UEFĘ. Nie wiem sam co o tym myśleć. Ocenię po pierwszym sezonie, a teraz chciałbym usłyszeć dlaczego kluby tak postąpiły. Niestety na razie dostajemy same puste frazesy typu, że chcą jak najlepiej dla piłki i jej rozwoju