La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1316 Culés

9

W skrócie KASA. UEFA i FIFA to banda złodziei i prostytutek. Wymyślają Finansowe Fair Play po czym np. Szejkowie przekupują ich by ich zespoły poprzez kupowanie najlepszych zawodników stawali się potęgami.
Pomysł ten jednak wiąże się z jeszcze większą przepaścią między wielkimi a dużymi.
To że będą tam grały największe drużyny świata nie zawsze będzie oznaczało ze najlepsze.
Myślę że UEFA się ugnie, zrenegocjują umowy finansowe z drużynami i zostanie jak jest.
Piłkę nożną oglądamy dla klubów i zawodników, mamy gdzieś czy to organizacja UEFA, FIFA itd.
Liga mistrzów bez tych drużyn zacznie być traktowana jak Liga Europy.
Jest jedna też kwestia: Zbyt częste hitowe starcia może doprowadzić że przestaną być one tak pożądane i wyczekiwane przez kibiców, co za tym idzie mniejsza kasa niż zakładają.
Szczerze jestem podzielony w tej sprawie sam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?