La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1530 Culés

5

To, kto jest lepszy w piłce nożnej pokazuje boisko, a nie pieniądze. Ile już razy się o tym przekonywaliśmy. W LM dobre było to, że drużyny z średniej półki świetną grą na boisku zawstydzały tych gigantów w ligach krajowych i w ramach nagrody grały w następnym sezonie z najlepszymi w LM. Teraz już tego nie będzie bo drużyny pokroju Arsenalu czy Spurs łatkę bycia lepszym od Leicester czy West Ham po prostu sobie przywłaszczyły. Czym? Pieniądzem.
Nie byłoby problemu z Superligą gdyby miały tam grać drużyny, które są wielkie na boisku, a nie tylko w klubowej kasie. Może takie zawężenie LM do 24 zespołów jeszcze bardziej zwiększyłoby elitarność tych rozgrywek. Ale chodzi o to, że każda drużyna ma sobie wywalczyć grę w tej Superlidze. A nie tylko jechać na renomie.

1

@barcelonaLM
No to UEFA zamiast zawężać to ona chcę rozszerzenia xD

1

@barcelonaLM
Bo Aresenal i Tottenham są lepszymi klubami niż Leicester i West Ham i taki jest fakt. Mówię to jaki największy kibic Leicester na tej stronie.

1

@ObiektywnyKibic121 Arsenal na pewno pod względem historii. Ale serio to ma wskazywać która drużyna jest lepsza?

1

@barcelonaLM
Nie, ale skoro Leicester i West Ham są naprawdę takie dobre, to niech wejdą do Ligi Mistrzów dojdą do finału, półfinału i wtedy będzie można ich nazwac wielkim klubem.
Serio chciałbyś West Ham z Craigiem Dawsonem w najlepszej lidze świata?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?