La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 647 Culés

1

A może po prostu czas przestać tak przepłacać całe środowisko? Jak czytam, że taki Raiola od Juventusu dostanie 20 mln euro za podpisanie Donnarummy, jemu będą płacić 19 mln euro, bo 15 mln euro proponowane przez klub, który go wychował, wypromował i dał szanse to za mało i o tym, że lata z ojcem Haalanda po Europie chcą po 20 mln euro na łeb, a dla niego 35 mln euro pensji to chyba coś tu nie tak.

Gość sobie z samych prowizji przytuli 40 mln euro za to, że dzieciakom w głowie namieszał, jednocześnie zapewni im gwiazdorskie kontrakty, a kluby, które chcą przystąpić do tej SuperLigi oczywiście spełnią jego żądania, a potem płaczą, że umrą, bo pieniędzy nie mają.

Coś tu chyba w tym świecie piłki za bardzo robi się nie tak.

0

@Uukasz_93 ale to nie jest wina agenta tylko glupich klubow. W Realu nie ma takich gwiazdorskich kontraktow. A u nas tak.. wina tych co dali sie w ten wir wciagnac

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?