La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 757 Culés

0

Na forum są osoby mieszkajace na Islandii. Mam pytanie. Czy Islandia respektuje test na koronke do 48/72h przed przylotem? Albo jest zapowiedz, ze w okresie wakacyjnym cos takiego wprowadzą? Bo nie wiem czy dobrze slyszalem, ale obecnie po przylocie ma sie kwarantanne (prosze poprawić, jesli sie myle).
No i druga sprawa - potrzebne jest paszport, by przyleciec, czy na d/o mozna sie dostac. :D?

1

@Ojciec5tkidzieci byłam miesiąc temu. Oprócz testu masz kwarantannę, ale nie sprawdzają jej jakoś szczególnie. Musiałbyś mieć ogromnego pecha, aby cię złapali.

0

@mokrychlopiec No mimo wszystko dobrze by było miec czyste sumienie i takowej nie miec. :D Ja dopiero pod koniec sierpnia planuje leciec, ale fajnie by bylo, jesli juz by byly przecieki, ze usuną ten obowiazek kwarantanny, a wystarczy sam test.

1

@Ojciec5tkidzieci Dzisiaj lece o 21:20 na Islandie. Niestety jest kwarantanna w hotelu przez 5/6 jesli wyniki beda negatywne.
Wystarczy dowod osobisty, ah i test na koronkę musi byc PCR nie starszy niz 48h od uzyskania wyniku.

1

@Ojciec5tkidzieci No to na jakiej podstawie to pytanie skoro lecisz dopiero pod koniec sierpnia. Do tego czasu może się dużo zmienić i stan obecny w niczym Ci nie pomoże.

0

@Hrzan chcę sie po prostu dowiedziec, jak to wyglada w chwili obecnej. I czy są zapowiadane jakies zmiany w tej kwestii. :)
@zmiter912576 @mokrychlopiec ok dzieki za info. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?