La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

37

Chelsea zawiodła. Albo się nie wpisujesz w projekt od samego początku, ucinasz wszystkie spekulacje jak Bayern albo siedzisz w tym tworze i idziesz w dwunastu na wojnę na resztę świata, a nie po dwóch dniach wystawiasz białą flagę, bo kibice zaczęli protestować. Śmiechawa dla mnie.

1

@Homeopata8989 Dali się omamić bajkom Pereza

18

@Homeopata8989 Dokładnie. W sensie rozumiem że można się wycofywać jak w praktyce to nie wypali. Ale przed startem, to jest niepoważne

0

@Homeopata8989
Szejk powiedział, że po co SuperLiga jak za chwilę im 100 baniek przeleje.
To samo jest z City, oni mają w tyłku UEFE, UEFA jest zrobiona pod klubu Szejkowe.
Dlatego trzeba jak najszybciej uciec z tego syfu.
City tak naprawdę powinno siedzieć cichutko za złamanie regulaminu fp.
Szejk zapłacił UEFIE to chłopacy się bawią i szczekają.

0

@Homeopata8989 A to nie jest tak, że póki co te kluby wyraziły "wstępną" chęć wejścia do tejże ligi?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?