La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 532 Culés

0

Warto sprzedać?


1

@Pawel13sz Warto niestety według mnie mało wnosi tylko pytanie ,za ile

9

@Pawel13sz strasznie ucierpiał na zmianie formacji.

6

@Pawel13sz jak najbardziej. Gość jest po prostu za słaby, nawet jako zmiennik i rezerwowy. Villareal, Betis to max jego

1

@Pawel13sz Jeśli zarobimy, to jak najbardziej warto sprzedać

9

@Pawel13sz Chłopak zaczął w końcu robić progres to cyk zmiana ustawienia i ławeczka dla niego xD Ja bym go zostawił na jeszcze jeden sezon

4

@Pawel13sz Niestety, ale w grze z 3 obrońcami, nie ma dla niego miejsca. Szkoda bo, w starym systemie, jak już zaczął grać, to grał dobrze.

0

@Pawel13sz sprzedac wszystkich skrzydlowych i grac messi aguero griezmann. W europie i tak nas leja

1

@Kgorecki2500 przecież on grał fatalnie....miał jeden dobry mecz chyba. Do momentu zmiany formacji każde jego wejście dawało 0% jakiegokolwiek impulu i jeden gol z Betisem nie powinien zmienic opinii

0

@marcin62 No ale co, mieliśmy nie zmieniać ustawienia, bo robił malutki progres i wałkować 433, które z naszymi zawodnikami, nie ma racji bytu?

0

@sintesox Tego nie powiedziałem, zmiana ustawienia wyszła na dobre drużynie a to jest najważniejsze
Po prostu szkoda mi chłopaka, bo najbardziej na tym ucierpiał

0

@marcin62 Wiadomo, że ktoś musiał ucierpieć, aby ktoś mógł zyskać, niestety padło na niego. Moim zdaniem powinniśmy go sprzedać, bo jak ma przyjść Depay i nawet ten Aguero, to po prostu tym bardziej nie dostanie minut.

konto usunięte

0

@Pawel13sz zależy za ile. Od 30kk w górę można sprzedać wg mnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?