- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1489 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1489 Culés
3
Prezydent Biden nazwał dzisiaj, w dzień pamięci eksterminacji Ormian tę zbrodnię dokonaną przez Turków ludobójstwem- wielki szacunek za to !
4
@panczo szkoda ze chiny broni i ich praktyke trzymania spolecznosci muzulmanskiej w obozach lamiac wszelakie ludzkie prawa. Wiadomo na Chiny zlego slowa nie mozna powiedziec
1
@amanter taaa , podobnie jak on i cała Europa milczą w sprawie tego co dzieje się w Arabii Saudyjskiej czy Katarze. Za to Iran jest beeee i wszystko to co tam się dzieje jest zawsze wielokrotnie podkreślane i eskalowane. Taki mamy polityczny klimat, to nie są idealiści tylko wszyscy tak naprawdę walczą o swoje interesy.
0
@panczo a co miał ich pochwalić?
0
@Wilczeq yyyy... Przemilczeć i nic nie mówić ?
1
@panczo A jak nazwał 507 tysięcy cywilnych ofiar w Iraku, Afganistanie i Pakistanie, które zafundował rząd USA?
Selekcja naturalna?
Wielka sprawa wymaga ofiar?
0
@RosjaninBut nie nazwał... chce by było jasne, że uważam, że USA to kraj imperialistyczny, który u mnie w szeregu stoi na jednej półce że Związkiem Radzieckim i ich postępowanie obrzydza. Nie mniej jednak Turcy zawsze razili tym, że tyle lat po tych strasznych wydarzeniach i okropieństwach których się dopuścili nie potrafią uderzyć się w pierś i nazwać, rzecz po imieniu. Tylko tyle i aż tyle. Co do zbrodni USA, wiesz jak jest, historię piszą zwycięzcy... Dopóki hegemonem na świecie jest USA, zbrodnię tego kraju będą w podręcznikach nazywać wzorową walką z terroryzmem, ale to jest temat na osobną dyskusję i wątek ;) nie mniej jednak chce mocno podkreślić, że nie jestem wyznawcą USA rodem z PiSu
0
@panczo No tak, rozumiem całą sytuację podobnie.
USA to gnoje, takie same jak ruskie, tylko mają demokrację.
No ale dzięki nim żyjemy, zobaczymy jak długo, bo zadaje się że temat zaczyna się rozpadać.