- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 750 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 750 Culés
4
niech go ktoś usunie z internetu
3
@10SzymonBarca10 Ej on udaję, czy serio jest taki tępy..??
XD
Przecież Polska to cała planeta hahaha
Globalne wskaźniki jeeebać, Marcinkowi w Pl chłodno i wszystko uj strzelił :D
2
@10SzymonBarca10 Kolejny "ekspert" , który myli klimat z pogodą :)
5
@10SzymonBarca10 Wiesz co mnie najbardziej przeraża? że on z takich jak ty sobie jaja robi... On robi fame i w ostateczności duży $ na takich jak ty, którzy wierzą w każdą jego zagrywkę...
Najman jest mądrzejszy niż większości się wydaje...
0
@10SzymonBarca10 Klimat to warunki pogodowe powtarzające się przez 30 lat, pogoda to stan atmosfery w określonym miejscu o danym czasie. Ktoś bierze na poważnie tego buca? Wielki influencer!
0
@10SzymonBarca10 gdybyś Najman trochę poczytał to byś wiedział że ocieplanie klimatu będzie do końca tego wieku.W wyniku tego indie bliski wsch, afryka i płd w kontekście ziemi nie będzie się nadawała do życia.Nastąpi emigracja na płn .Mieliśmy emigracje z syrii a ta będzie dużo gorsza.Podniesienie temp mórz już powoduje zmniejszenie się znacznej części Rafy .A na polinezji już budują sztuczną wyspę aby mieć gdzie mieszkać bo podniesienie się wód ,jeśli świat nic nie zrobi będzie fatalne.W polsce też może być problem z linią brzegową.Zmiana klimatu obejmuje skrajne temp zarówno zimne jak gorące.W zeszłym roku mieliśmy suszę.Planeta nie dostosowuje się tak szybko............gość dramat.
0
@10SzymonBarca10 Szkoda, że nie wołał za ociepleniem klimatu jak za stanowskim ;D