La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

29

Na ostatnie 6 meczów z Valencią wygraliśmy tylko 1... (2 porażki i 3 remisy).
To nie ma znaczenia, że Valencia jest daleko w tabeli. Rok temu też była i potrafiła z nami wygrać, pół roku temu też była i urwała nam punkty na Camp Nou... Widać, że Barcelonie gra się z nimi ciężko, niezależnie od stadionu. W dodatku 3 dni przed tym meczem będziemy grali z Granadą, z którą również lekko nie będzie (walczą o puchary), a piłkarze z Estadio Mestallas będą mieli cały tydzień wolnego.
To będzie naprawdę ciężki mecz. Mecz który musimy wygrać. Jeśli wygramy wszystko do 35 kolejki włącznie to już tego mistrza raczej nie oddamy. Choć w footballu oczywiście wszytko jest możliwe.
Visca!!

0

@Wossi61FCB granada o nicjuz nie walczy

0

@amanter Mają 7 punktów straty (i jeden mecz mniej) do miejsca gwarantującego kwalifikacje do LE czy tam tej ligi konferencji. Racja, będą mieli ciężko, ale to nie jest misja niemożliwa. Na pewno jeszcze się nie poddali.

1

@Wossi61FCB Odetchniemy po 38 kolejce. Prawda jest taka, że nikt nie jest teraz pewien czegokolwiek. Atletico był jedną nogą z trofeum i co? Stracili bodaj 13 czy 14 punktową przewagę. Coś takiego kojarzę. Możliwe, że tyle mieli przewagi nad Barceloną, tak czy siak - nad Realem mieli na bank przynajmniej 7 czy 10 pkt przewagi.
Nie zdziwie się, jak Sevilla wygra ten tytuł. Jeśli nie Barcelona, to właśnie Andaluzyjczycy mega jakby wygrali.
No, a przynajmniej wygranej z Realem im życzę.

Niemniej. My jesteśmy teraz faworytem i powiem więcej. Jeśli wygramy z Granadą i potem z Valencią (czego sobie i Wam życzę), to Atletico będzie miało taką presję, jak nigdy dotąd.
Real totalnie nie może potracić punktów. Atletico także. Sevilla zero presji, bo nikt się nie spodziewał, że będą się na tym etapie liczyć w walce o mistrza.
Barcelona jako jedyna NA TEN MOMENT może sobie pozwolić na jedno potknięcie. To może (aczkolwiek nie musi) być kluczowe w walce na 5 (lub 6 w przypadku nas) kolejek do końca.

1

@michal26 Dokładnie, pełna zgoda. Ten sezon jest tak szalony, że wszystko możliwe. Po meczu z Atleti będziemy grać z Levante, Celtą i zdegradowanym już pewnie Eibarem. Trzeba mieć na uwadze, że właśnie ten wyjazd na Levante zepsuł nam parę lat temu ligę bez porażki... Choć oni, podobnie jak Celta i przede wszystkim Eibar nie będą już raczej o nic walczyli. To dla nas dobra informacja. Pełna mobilizacja, musimy zdobyć jeszcze przynajmniej 16 punktów.
Fakt, to by była piękna historia gdyby Sevilla zgarnęła mistrza :D
Ale mam nadzieję, że ostatecznie uda im się wywalczyć ,,tylko" wicemistrza :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?