La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

2

Jak informuje El Pais, Marcelo może nie polecieć z drużyną do Londynu na rewanżowy mecz 1/2 finału LM przeciwko Chelsea.

Powodem tego jest to, że Marcelo został wylosowany... do pracy w lokalu wyborczym w Madrycie w dniu 4 maja. Mecz co prawda zostanie rozegrany 5 maja, ale Brazylijczyk nie będzie mógł dołączyć do drużyny z powodu obostrzeń covidowych.

Co prawda miasto oddaliło już pierwsze odwołanie się Realu od tej decyzji, ale historia zna przypadek, w którym udało się uwolnić piłkarza od posługi dzięki drugiemu odwołaniu. Mowa o przypadku Aitora Fernandeza w 2019 roku.

3

@saczers438 w lokalu wyborczym? xD

0

@saczers438 Co ???

0

@saczers438 przecież to byłoby wzmocnienie Realu, przynajmniej nie byłoby ryzyka że Zizou wystawi tego parodystę

2

@saczers438 A kogo i na kogo wybierają? I co to znaczy wylosowany, sam się zgłosił?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?