- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1450 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1450 Culés
6
Mimo iż pochwalam decyzje Lewicy co do poparcia projektu odbudowy, to jednak sytuacja ta pokazuje jak cała ta scena polityczna jest sztuczna i zorientowana na zbijanie kapitału politycznego. Jeden na drugiego szczuje, a jak interes przeciwnych stron się zgadza to stają się nagle bliskimi partnerami, mimo iż wcześniej było ***** ***. A potem to rezonuje do tego poziomu, że się jeden anon wykłóca z drugim anonem na La Rambli o „idee”, które tak na prawdę g*** znaczą, bo robione jest to dla interesu. Jedynym głupim pozostaje ten, którego emocjonuje „zdradzieckość” lewicy wobec „idei”, które nikogo normalnego nie obchodzą, bowiem życie ≠ teoria.
0
@patry295 Już od dłuższego czasu staram się w każdej dyskusji, gdzie używa się tych wyświechtanych słówek "prawica" i "lewica" podkreślać, że nie one nie znaczą, jedynie dzielą ludzi. To co piszesz jest kolejnym dowodem, że to prawda, a my jako społeczeństwo daliśmy się przekonać, że jest inaczej, ku uciesze partii.
0
@YeastMoss A zdajesz sobie sprawę, że Lewica, o której mówię tyczy się projektu politycznego, o którym piszę, a nie o ogólno-przyjętej pewnej charakterystyce grupy społecznej mającej poglądy liberalno-socjalistyczne/liberalne/socjalistyczne/anarchistyczne/antykapitalistyczne/etc.
0
@patry295 Spodziewałem się jednak, że pisząc to zdajesz sobie również sprawę, że Lewica nie tylko przez tak obraną nazwę ale i samotność po lewej stronie sejmu monopolizuje pojęcie dla przypadkowego Kowalskiego i mówimy dokładnie o tym samym... Ale chyba jednak wiara w idee wygrała :)
0
@YeastMoss A jak Twoim zdaniem mam nazywać formacje polityczną, która nosi nazwę „Lewica”??
0
@patry295 What?
Chyba czas spać. Dobrej nocy!