La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

0

"Sobota zdissowany przez rodzinę 19-latka, którego uderzył:

" Wyśmiałeś moją rodzinę, a teraz udajesz, że nic nie było."

Podzielnie się z opinią publiczną informacją o uderzeniu niewinnego, 19-letniego chłopaka, którego się pomyliło z jego bratem nie było zbyt dobrym posunięciem ze strony Soboty. Post rapera na ten temat zniknął już z sieci, ale na ten temat zdążyli się już wypowiedzieć m.in. rodzice nastolatka, a teraz brat pokrzywdzonego udostępnił diss na Sobotę nagrany w żartobliwym tonie.



- Wyśmiałeś moją rodzinę, a teraz udajesz, że nic nie było, posty kasujecie. STARAŁEM SIE DLA WAS ZATAŃCZYĆ NAJGORZEJ JAK POTRAFIE. Był czas na przeprosiny, na komentarz w sprawie. Olałeś, plus dolałeś oliwy do ognia. To pośpiewamy ESSA. Jeszcze jakbym fajter był, ale umiem inne rzeczy, które ty umiesz. Podnoszę mikrofon. Starałem się zatańczyć tak samo wieśniacko, jak ty żeś odj***ł z tą akcją. – czytamy pod klipem #SzukamBrata. "

[glamrap.pl]

Nie wierzę w to, co tu się dzieje :)

0

@adambądkowski93 Jakby to jeszcze się rymowało lol już mógł brat się bardziej wysilić

1

@adambądkowski93 matka z ojcem to jakiś absurd filmiki na yt afery wyjaśniają chore czasy i poziom dna

0

@adambądkowski93 Chyba w życiu nie widziałem większego raka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?