- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1324 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
RosjaninBut
12
@Bykunn Prawo jest bardzo skomplikowane i nieznane przeciętnej osobie, a w zeznaniach liczą się... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1324 Culés
#Tiki-takaNegocjacje ws. obniżki płac piłkarzy Barcelony nie będą łatwe. Zawodnicy chcą zatrudnić prawnika, który będzie bronił ich praw. [Cadena SER]
40
Negocjacje z Leo,który chciał odejść.. Będą dymy xD
6
O nie. Zaraz NSZZ "Club de Amigos" powstanie :)
14
#bartolomeuout i wtedy ewentualne negocjacje. Sam bym się nie zgodził na obniżkę pryz takim prezesie choćbym sr.. pieniędzmi
7
Ani grosza obniżki póki zarząd nie zostanie rozliczony. Może się okaże, że sam Bartomeu kupi i Depaya i Wijnalduma i Garcie. Ze "swoich"
2
Straty w budżecie i trzeba chłopakom obciąć pensje . Jak się dało gaże z kosmosu to przykro mi. :)
8
A może obniżki zaczynamy od samych siebie? Zarząd tez powinien miec obcięte wynagrodzenie, już nie mówię ze za taka „prace” jaka wykonali w ostatnich latach to powinni wypłacić temu klubowi odszkodowanie...
24
Jak to leciało? Dla Barcelony mógłbym grać za darmo xD
0
Znam piłkarzy którzy już nie powalczą.
A są to: Rakitić i Suarez.
Pozdrawiam.
4
@Barca1992 Nawet mniejsza o to.
Jeżeli zarząd chciał negocjować obniżki pensji to powinien to zrobić na koniec poprzedniego sezonu. Zawodnicy którzy nie chcieli by negocjować obniżenia pensji mogliby zdecydować się na opuszczenie klubu (czego Barto i reszta pewnie się bali). Teraz próba postawienia zawodników przy ścianie z groźbą że jak się nie zgodzą to tuba propagandowa napisze jacy łapczywi na kasę są zawodnicy Barcelony. (nawet jeżeli i tacy są w klubie)
0
W ogóle mnie to nie dziwi, to była tylko kwestia czasu zanim Dembele wymyśli nowy sposób na sabotowanie klubu. To wszystko jego robota.
0
Mówcie co chcecie, ale Perez jest geniuszem, czego nie można powiedzieć o Bartomeu. Czarne chmury na Barceloną. Mam nadzieję że to nie wpłynie a moralne i formę zawodników przed tym jakże ważnym czasem dla nas.
0
Teraz to juz powinni się na nich wypiąć niech płacą ze swoich,albo podadzą się do dymisji tylko że wyjdą na jaw przekrety i niestety zwitają w pierdlu,bo jak można się tak kurczowo trzymać stołka,to nie jest normalne.
0
@Klaudia30
Po prostu ma doświadczenie i potrafi zarządzać klubem, czego nie można powiedzieć o Bartomeu.
0
Messi powie to, co powiedział mu Bartomeu - kontrakt jest ważny jeszcze przez rok.
0
@Johnson Wina Tuska!
0
@BARCELONISTAnr1 ??
0
@Osioł dokładnie!!!!
0
Ani grosza obniżek dopóki nie zmieni się zarząd.
0
Trzeba było nie rozdawać kontraktów tak lukratywnych jak np dla Dembele, który ledwo przychodzi i już ma krocie płacone.