0

Bronienie wyniku przez całą połowę, wymowny obraz, widziany w tym sezonie po raz n-ty w meczu realu. Absolutnie obrzydliwe widowisko.

0

Świetna decyzja Mbappe o tym kretynskim faulu, Real po tym meczu będzie oddychał rękawami już w 15 minucie z Arsenalem, inaczej przegra ligę.

8

W obecnym sezonie potrójna koronę biorę w ciemno.

1

Yamal wyraźnie przemęczony ostatnio. Mnóstwo słabych decyzji, niedokładności i nieudanych prób, mam wrażenie że przez zmęczenie między innymi. To że gra pod siebie też nie pomaga.

0

Zastanawiam się jak Barcelona chce pozwolić grać finał rugby w 2035 roku jak wtedy będzie trzeba burzyć stadion….

22

W tej kolejce udowodnili sędziowie że tylko doskonała gra pozwoli nam wygrać ligę. W każdym innym wypadku oni mają określony cel i nie powstrzyma ich nich przed jego osiągnięciem. Nawet var

0

@Filipem dziwnie piszesz Lewandowski

2

Ale to piękny mecz, coś wspaniałego

0

@jacobFCB w sumie go w Bolonii robił fajną robotę. Nie uniósł presji chyba

0

@pikass14 chcesz to podbij na priv ogarniemy

4

Casado w wyjściowym top!

16

Ci którzy nie oglądają realu mogą się podniecać. Normalny kibic wie że ich mecze wyglądają tak od zawsze i nie nastawia się bo wie jaki będzie koniec

3

@bari_94 i dlatego nie przegraliśmy w tym roku? Jeden wojownik broni się cały mecz czekając na decydujący cios, inny walczy non stop.

0

@clyde z pustego to i Salomon nie naleje

0

Według mnie takie ustawienie w środku pola powinno być naszym podstawowym

4

Zdecydowanie obstawiając strzelców w meczu można było zarobić ogromne pieniądze

0

@Imperator77 nie grała i mimo zdobycia mistrzostwa kilkukrotnie była podważana pozycją Xaviego ze względu na słabą grę.

5

Kibicem realu jest się chyba tylko w sytuacji gdy nie interesuje nas oglądanie meczy, a same wyniki. Bardzo ciężko ogląda się ich mecze, niby w footballu chodzi o wyniki, ale ja jednak lubię jak gra jest przyjemna dla oka

0

Szkoda że mając możliwość wejść między obrońców Yamal kładzie się przy każdym możliwym kontakcie

1

Jak się ma w składzie takiego Martineza to aż żal dupe ściska ze nie trafił on do Barcelony 5 lat wcześniej

2

Wszyscy tylko Barcelona i Real, a Atletico ma taki terminarz ze w ciągu miesiąca może jednych i drugich pozbawić pucharów

0

Nie można sfrajerzyc, jutro na pełnej, wygrywamy i cieszymy się z lidera, pozdro 600 na rejonie

0

Siema wracam po chwilowej przerwie, czy dzisiaj jeden z użytkowników pisał już może o tym że warto byłoby dać jeszcze jedną szansę dla Fatiego?

6

Po przyjściu typowego trenera okazuje się że w ostatnich latach przeprowadzilismy mnóstwo topowych transferów

29

Celebracja takich prostych momentów pokazuje jaki głód mają nasi gracze, wierzę w to że będzie to wyjątkowo mocny sezon. Oby tak było

3

Z Yamalem nie ma co się dziwić, to nastolatek więc wahania formy muszą być, niestety

2

Trzeba docenić Balde bo ostatnio forma mutant

0

Mówcie co chcecie, ale mamy De Jonga w składzie i środek wygląda słabiej. Optymalnie powinniśmy grać Gavi-Casado-Pedri. Nawet jeśli ten 1 dzisiaj nie dojechał

0

Nie będziemy się bawić w żadne pozwy, będziemy się nap****

1

@Coutinho007 wątpię że to posadzenie, Flick często rotuje I myślę że będą grać naprzemiennie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?