!34RC3!_0N4
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bronienie wyniku przez całą połowę, wymowny obraz, widziany w tym sezonie po raz n-ty w meczu realu. Absolutnie obrzydliwe widowisko.
0
Świetna decyzja Mbappe o tym kretynskim faulu, Real po tym meczu będzie oddychał rękawami już w 15 minucie z Arsenalem, inaczej przegra ligę.
8
W obecnym sezonie potrójna koronę biorę w ciemno.
1
Yamal wyraźnie przemęczony ostatnio. Mnóstwo słabych decyzji, niedokładności i nieudanych prób, mam wrażenie że przez zmęczenie między innymi. To że gra pod siebie też nie pomaga.
0
Zastanawiam się jak Barcelona chce pozwolić grać finał rugby w 2035 roku jak wtedy będzie trzeba burzyć stadion….
22
W tej kolejce udowodnili sędziowie że tylko doskonała gra pozwoli nam wygrać ligę. W każdym innym wypadku oni mają określony cel i nie powstrzyma ich nich przed jego osiągnięciem. Nawet var
0
@Filipem dziwnie piszesz Lewandowski
2
Ale to piękny mecz, coś wspaniałego
0
@jacobFCB w sumie go w Bolonii robił fajną robotę. Nie uniósł presji chyba
0
@pikass14 chcesz to podbij na priv ogarniemy
4
Casado w wyjściowym top!
16
Ci którzy nie oglądają realu mogą się podniecać. Normalny kibic wie że ich mecze wyglądają tak od zawsze i nie nastawia się bo wie jaki będzie koniec
3
@bari_94 i dlatego nie przegraliśmy w tym roku? Jeden wojownik broni się cały mecz czekając na decydujący cios, inny walczy non stop.
0
@clyde z pustego to i Salomon nie naleje
0
Według mnie takie ustawienie w środku pola powinno być naszym podstawowym
4
Zdecydowanie obstawiając strzelców w meczu można było zarobić ogromne pieniądze
0
@Imperator77 nie grała i mimo zdobycia mistrzostwa kilkukrotnie była podważana pozycją Xaviego ze względu na słabą grę.
5
Kibicem realu jest się chyba tylko w sytuacji gdy nie interesuje nas oglądanie meczy, a same wyniki. Bardzo ciężko ogląda się ich mecze, niby w footballu chodzi o wyniki, ale ja jednak lubię jak gra jest przyjemna dla oka
0
Szkoda że mając możliwość wejść między obrońców Yamal kładzie się przy każdym możliwym kontakcie
1
Jak się ma w składzie takiego Martineza to aż żal dupe ściska ze nie trafił on do Barcelony 5 lat wcześniej
2
Wszyscy tylko Barcelona i Real, a Atletico ma taki terminarz ze w ciągu miesiąca może jednych i drugich pozbawić pucharów
0
Nie można sfrajerzyc, jutro na pełnej, wygrywamy i cieszymy się z lidera, pozdro 600 na rejonie
0
Siema wracam po chwilowej przerwie, czy dzisiaj jeden z użytkowników pisał już może o tym że warto byłoby dać jeszcze jedną szansę dla Fatiego?
6
Po przyjściu typowego trenera okazuje się że w ostatnich latach przeprowadzilismy mnóstwo topowych transferów
29
Celebracja takich prostych momentów pokazuje jaki głód mają nasi gracze, wierzę w to że będzie to wyjątkowo mocny sezon. Oby tak było
3
Z Yamalem nie ma co się dziwić, to nastolatek więc wahania formy muszą być, niestety
2
Trzeba docenić Balde bo ostatnio forma mutant
0
Mówcie co chcecie, ale mamy De Jonga w składzie i środek wygląda słabiej. Optymalnie powinniśmy grać Gavi-Casado-Pedri. Nawet jeśli ten 1 dzisiaj nie dojechał
0
Nie będziemy się bawić w żadne pozwy, będziemy się nap****
1
@Coutinho007 wątpię że to posadzenie, Flick często rotuje I myślę że będą grać naprzemiennie