!34RC3!_0N4
Dołączył/a: sierpień 2012
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Robert by strzelił, ale wymyślił sobie że jest wybitnym pomocnikiem i nie znajduje się w takich sytuacjach.
1
Laporta jesteś brany pod uwagę, nie spier* tego
1
Chciałbym żeby Nico do nas przyszedł, cena za tak klasowego skrzydłowego w młodym wieku jest zwyczajnie promocja i należałoby z niej skorzystać
0
W transferze Oriola widzę jeden bardzo duży plus. Bardzo mało wydaje się do prasy, zero informacji o takich ruchach, załatwione podpisane. Mam wrażenie że informacje ostatnimi czasy są albo wyssane z palca, albo wypływają z klubu by było głośno w jakimś temacie.
0
Jak widzę sytuację transferową w Barcelonie? Laporta i Deco wrzucają do mediów informacje o możliwych transferach dwóch zawodników, sprawdzają kogo będą chcieli kibice, a gdy już to wiedzą, robią wszystko by kupić tego drugiego.
2
Kajak od tyłu to Kajak
0
@Zoker pozbycie się fdj to dla mnie wzmocnienie. Dość mam patrzenia na tego chłopa bez krzepy.
0
Zamiana Olmo za De Jonga z dopłata dla nas to byłby majstersztyk, ale znając realia to czeka nas 6 sezon oczekiwań na to że odpali.
0
@okiemtypera_lucaxx95 wydaje mi się że większe jest prawdopodobieństwo wygrać w Lotto niż trafić 11 w Ekstraklasie
0
16:46 where oficjalka?
0
@arasz1819 sam za siebie mogę oddać :v
2
@draxidox czytam to z koparki, zdrówka
10
Czy wiecie że Harry Kane jak zdobędzie w tym sezonie 46 trofeów to wyprzedzi Leo Messiego w ilości trofeów zdobytych przez jednego piłkarza?
4
Wybrałem sobie transmisję z dopiskiem brak lagow i opóźnienia, a okazało się że 1,5h opóźnienia jednak było
2
Messi póki co bardzo słabo, podaje do nikad
0
Messi w mojej opinii jakoś słabo fizycznie wygląda, uraz dalej męczy?
34
16 letni Yamal 1 gol w półfinale
16 letni Endrick 1 podanie w ćwierćfinale
6
I po co było wkurw*** nam Yamalka panie Rabiot?
0
Przecież postawienie na Ronaldo wiązało się z przeogromnym ryzykiem, na pewno wchodząc jako joker mógłby zrobić więcej, niż grając całe mecze. Problem Cristiano to fakt że bardzo chce, ale już nie bardzo może.
1
Po ludzku szkoda mi tego Ronaldo, zrobił tak wiele, by jego reprezentacja była w turnieju, okazuje się że 0 goli i 1 asysta to za mało.
0
@Kamiloza91 i Messi
6
Trener Hiszpanii bez względu na wynik będzie jutro grillowany, pewnik
0
Co za chłop ten dibu xdddd
0
Messi układał tyle razy tą piłkę że czułem że nie trafi
4
Siema Argentyńczycy, jesteście?
1
250 mln? Chyba za jedną nogę
0
Od bohatera do zera, w minutę
1
@misterio polecenia to tak naprawdę najlepszy marketing, ale spotykam się z opinią że właśnie socjale przyciągają dość dużo klientów, stąd moje pytanie
0
Pytanie do was, czy wybierając wykonawcę do jakichś rzeczy sprawdzacie jego pracę na social mediach? Czy ma to dla was znaczenie w jaki sposób przedstawia swoje prace i jak wyglądają one na tle konkurencji?
0
Mam nadzieję że Rafa Marquez zrobi świetną robotę w tym sezonie w rezerwach, czy w takiej sytuacji wyobrażacie sobie np by mógł być asystentem Flicka?