2

Robert by strzelił, ale wymyślił sobie że jest wybitnym pomocnikiem i nie znajduje się w takich sytuacjach.

1

Laporta jesteś brany pod uwagę, nie spier* tego

1

Chciałbym żeby Nico do nas przyszedł, cena za tak klasowego skrzydłowego w młodym wieku jest zwyczajnie promocja i należałoby z niej skorzystać

0

W transferze Oriola widzę jeden bardzo duży plus. Bardzo mało wydaje się do prasy, zero informacji o takich ruchach, załatwione podpisane. Mam wrażenie że informacje ostatnimi czasy są albo wyssane z palca, albo wypływają z klubu by było głośno w jakimś temacie.

0

Jak widzę sytuację transferową w Barcelonie? Laporta i Deco wrzucają do mediów informacje o możliwych transferach dwóch zawodników, sprawdzają kogo będą chcieli kibice, a gdy już to wiedzą, robią wszystko by kupić tego drugiego.

2

Kajak od tyłu to Kajak

0

@Zoker pozbycie się fdj to dla mnie wzmocnienie. Dość mam patrzenia na tego chłopa bez krzepy.

0

Zamiana Olmo za De Jonga z dopłata dla nas to byłby majstersztyk, ale znając realia to czeka nas 6 sezon oczekiwań na to że odpali.

0

@okiemtypera_lucaxx95 wydaje mi się że większe jest prawdopodobieństwo wygrać w Lotto niż trafić 11 w Ekstraklasie

0

16:46 where oficjalka?

0

@arasz1819 sam za siebie mogę oddać :v

2

@draxidox czytam to z koparki, zdrówka

10

Czy wiecie że Harry Kane jak zdobędzie w tym sezonie 46 trofeów to wyprzedzi Leo Messiego w ilości trofeów zdobytych przez jednego piłkarza?

4

Wybrałem sobie transmisję z dopiskiem brak lagow i opóźnienia, a okazało się że 1,5h opóźnienia jednak było

2

Messi póki co bardzo słabo, podaje do nikad

0

Messi w mojej opinii jakoś słabo fizycznie wygląda, uraz dalej męczy?

34

16 letni Yamal 1 gol w półfinale
16 letni Endrick 1 podanie w ćwierćfinale

6

I po co było wkurw*** nam Yamalka panie Rabiot?

0

Przecież postawienie na Ronaldo wiązało się z przeogromnym ryzykiem, na pewno wchodząc jako joker mógłby zrobić więcej, niż grając całe mecze. Problem Cristiano to fakt że bardzo chce, ale już nie bardzo może.

1

Po ludzku szkoda mi tego Ronaldo, zrobił tak wiele, by jego reprezentacja była w turnieju, okazuje się że 0 goli i 1 asysta to za mało.

0

@Kamiloza91 i Messi

6

Trener Hiszpanii bez względu na wynik będzie jutro grillowany, pewnik

0

Co za chłop ten dibu xdddd

0

Messi układał tyle razy tą piłkę że czułem że nie trafi

4

Siema Argentyńczycy, jesteście?

1

250 mln? Chyba za jedną nogę

0

Od bohatera do zera, w minutę

1

@misterio polecenia to tak naprawdę najlepszy marketing, ale spotykam się z opinią że właśnie socjale przyciągają dość dużo klientów, stąd moje pytanie

0

Pytanie do was, czy wybierając wykonawcę do jakichś rzeczy sprawdzacie jego pracę na social mediach? Czy ma to dla was znaczenie w jaki sposób przedstawia swoje prace i jak wyglądają one na tle konkurencji?

0

Mam nadzieję że Rafa Marquez zrobi świetną robotę w tym sezonie w rezerwach, czy w takiej sytuacji wyobrażacie sobie np by mógł być asystentem Flicka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?