4

Po obejrzeniu kilku meczu euro włączyłem dzisiaj Argentynę i przez pierwsze 15 min miałem wrażenie jakbym jakąś przyspieszoną transmisję znalazł, tempo niesamowite

7

Ambasado, witam na meczu ;)

0

@Faro masz jakiś link na priv?

0

@pepo_barcarzadzi dołączam

0

ktoś ma link do barcelony?

2

Anglia dysponuje składem który może walczyć o mistrzostwo europy, a gra jak by mieli walczyć o wyjście z grupy

0

Wrzuci ktoś linka na priv na Barcelonę b?

0

@Encore większa skuteczność i mamy 3 bramki, w obie strony to działa

1

Ogólnie to naprawdę dobry mecz dla postronnego widza

0

Patrzę na Zalewskiego, nie spoczął na laurach i dyma też obrońców Holandii, oby tak dalej

1

Zaangażowanie Flicka jest TOP. Świetne podejście, mam wrażenie że po wpadce z reprezentacją będzie chciał odbudować swoją pozycję. Czekam z niecierpliwością na nasze ruchy na rynku transferowym, być może kupimy w końcu mądrze, młodych i perspektywicznych graczy na których postawi trener.

0

@tristan87 oznaczam @Faro , tak o bez powodu.
@SeWo77 wczoraj nie, ale kilka razy gdy wchodził to zauważyłem że świetnie się porusza, szuka gry itd. Ma papiery, potrzebuje czasu, odpowiedniego trenera i wsparcia

1

Jakie macie podejście do Vitora Roque? Transfer na zasadzie realnego wzmocnienia czy raczej klasyczne ściąganie Brazylijczyków dla prowizji? Ja osobiście uważam że na bardzo ciekawy profil i zdecydowanie jest graczem którego próbowałbym zbudować

0

Emocje troszkę opadają, chciałbym powiedzieć od siebie dwa słowa na temat Xaviego. Na pewno należą mu się ogromne słowa uznania, za podjęcie wyzwania jakim bez wątpienia było trenowanie Barcelony być może w najgorszym momencie w XXI wieku. Dzięki wielkie za zdobycie mistrzostwa i superpucharu, w świetnym, kompletnym meczu. Paradoksalnie im mniejsze miał człowiek oczekiwania, tym lepiej radziła sobie jego drużyna. Uważam że jest dobrym taktykiem - często wychodziliśmy na mecz po prostu gniotąc przeciwników, ale brak skuteczności i głupie błędy sprawiały ze to oni, a nie my, obejmowali prowadzenie. Reakcje na wydarzenia na boisku to bezsprzecznie jedna z najsłabszych stron Xaviego. Widać ewidentny brak doświadczenia. Mam nadzieję że trafi do drużyny w której będzie mniejsza presja, oraz możliwość pokazania swojej najlepszej wersji. Odchodzi człowiek który przychodzi na myśl jako jeden z pierwszych gdy mówisz o Barcelonie. Bezsprzecznie legenda i człowiek który kocha ten klub, do zobaczenia generale, oby Ci się wiodło!

0

Nie no, mamy tak świetną młodzież że można ich nauczyć grać jak po sznurku. Chyba jednak bardziej wolę ryzykować zmianą trenera niż jego pozostaniem.

0

Mamy ogromne problemy finansowe, dlatego chcemy by młodzi perspektywiczni gracze do nas przychodzili. Z tego samego powodu kupujemy jednego z najdroższych piłkarzy na rynku brazylijskim i przyspawaliśmy go do ławki, bo rywalizuje on z gościem który przy dobrych wiatrach ma przed sobą maksymalnie 3 sezony na najwyższym poziomie. Dramat co oni robią z tym klubem

0

Nie oglądałem dawno snookera, dobrze mi się trafiło. O’Sullivan przy stole, włączam

0

@Jakchcesz dokładnie, mam internet i potrafię przeczytać nagłówki z których jasno wynika, że będzie walczył, a czy to będzie z mini majkiem na gołe pieści, czy z roxi węgiel w kisielu to lata mi koło dzwona

2

Szczerze mówiąc zupełnie nie interesują mnie te gale idiotow które ostatnio stały się bardzo modne. Natomiast jak widzę że gość który nazywa się "piwko nie można" ma zawalczyć, czy nie wiem co robić, na jednej z takich gal to nóż mi się w kieszeni otwiera. Przede wszystkim promowanie tego typu ludzi kończy się zazwyczaj tym że młodzi, bez ambicji którzy chcą zabłysnąć w internecie widzą ze próg wybicia jest co raz niższy. Po drugie jeśli Ukrainiec chce walczyć to dlaczego nie robi tego w swoim kraju gdzie mógłby przyczynić się do zakończenia wojny? Lepiej robić z siebie głupka i liczyć na łatwe pieniądze.

2

Jeżeli istnieje sprawiedliwość na tym świecie to real powinien przegrać ten mecz .

1

Chłop dostał w brodę a sprawdza czy na pewno krew z nosa nie leci

1

Przecież to jest taka obrona Częstochowy że szok

1

Ktoś wpłacił na fundację Enrique? Bo Mbappe nie grał w tym meczu

4

A co jeśli udało się faktycznie zmienić chip?

0

@A4ron wtedy to on miał 13 lat

0

@MysticCat da się, akurat w tym roku popiliśmy, długo wyczekiwana okazja, ale nie co roku tak jest więc się nie martw ;)

1

@Rust_Cohle z możliwością przedłużenia rzecz jasna

0

Polityka przy stole była, wodeczke się pije, kłótnie i wypominanie są. Święta w pełni

0

@Pawlak1992 ciężki film w mojej opinii, ale vibe aktorzy itd identyczni co w zabójczym numerze

0

Szukam ciekawego filmu do obejrzenia. Komedia lub thriller z dobra fabuła, jesteście w stanie coś polecić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?