0

Sklejam powieki jak szczęki, rekin, wybucha konfetti

16

Od zera do bohatera

0

@Kidd być może, City budzi się na wiosnę, do meczu jeszcze chwila, a Real nie jest w wybitnej formie. Tu wszystko będzie możliwe

1

Świetna to byłaby historia gdyby Guardiola po tych wszystkich obelgach od madryciakow trafił na nich w losowanie i dosłownie przejechał się po drużynie Carlo. Budujący jest fakt że to nie jest niemożliwe

3

Cieszę się że powoli wracamy do normalności, w lidze mistrzów w końcu „grupy” w dobrym stylu bez obaw o awans. Umowy kluczowych piłkarzy zostają przedłużane. Fajnie jak by wpadł jeszcze z jeden duży sponsor który poprawiłby nieco finanse, ale może uda się nieco wyjść na prostą. Nie ma nudy

0

Emocje jeszcze nie opadły. Przepiękny to był mecz, oby wszyscy z Was cieszyli się swoją pracą jak Pan trener Hansi Flick.

1

Puls to chyba z 300 mam, dawno nie było tak kozackiego meczu

0

Benfica chce uspokoić sytuację w środku pola….. wchodzi De Jong

0

To jest mecz który po prostu trzeba przepchnąć nawet przyrodzeniem. Licze na to ze sie uda

7

Pozostanie Araujo daje jeszcze jedną nadzieję. Pedri, Raphinha odzyskali przy Flicku swoje najlepsze cechy, a jedną ze składowych tej sytuacji jest fakt że są w optymalnej formie fizycznej. Mam nadzieje że przypadku Araujo będzie podobnie

8

Sędziemu wczoraj nawet nie drgnęła powieka, w kilku sytuacjach był świetnie ustawiony i widział ewidentnie przewinienia. Oznacza to tylko tyle że gdyby musiał wczoraj sam strzelić bramki to by to zrobił. Przed meczem doskonale wiedział kto ma ten mecz wygrać i tak się stało. Nie popełnił błędu, on wiedział co robi

1

Wracamy do karnego, sprawiedliwość musi nadejść

2

Trzeba oddać Ferranowi że ostatnio kiedy nie wyjdzie to zrobi jakąś bramkę lub asystę, cieszę się z tego powodu

1

Jedna brameczka Yamala i Double Double

16

@Faro tylko nie Fati

0

Top pressing dzisiaj, Betis ma problem w wymianą 2-3 podań

31

Pedri to obecnie najlepszy pomocnik na świecie, nie podejmuje dyskusji z ludźmi którzy twierdzą inaczej.

5

Jestem zachwycony jak De Jong stopuje akcje, dopóki nie uświadomię sobie że on gra z nami i stopuje nasze akcje

27

Ja 3 dni temu:
- Araujo dwulicowy jesteś, nara
Ja dzisiaj:
- Siema Araujo, chcesz coś z Avonu?

28

Araujo historia prawdziwa:
- chce iść do Bayernu, ale doznaje kontuzji
- nie przedłuża kontraktu zgłasza się po niego Juve
- Juventus daje mu dobre warunki, myśli o zmianie klubu
- gra świetny mecz w superpucharze, kibice chcą żeby został
- Laporta wrzuca do mediów historyjkę że oszukuje go agent
- Deco dzwoni do niego osobiście mówi mu o lepszej ofercie (nie to co przedstawił agentowi)
- Araujo czuje się oszukany przez agenta i go zwalnia, Laporta poleca mu swojego ziomeczka
- ziomeczek w ramach wdzięczności za polecenie klienta ściąga nam Nico i Haaland
- Barcelona króluje w piłce przez najbliższe 10 lat

9

Sprzedaje sobie spokojnie nieruchomości wstawiając ogłoszenia na olx bez żadnych danych, idą jak świeże bułeczki. Raz na jakiś czas trafi się jakiś dzban który chciałby wiedzieć głupoty typu ile mętów ma ściana, a czy internet jest i jaki, lub co gorsza czy można coś robić na działce i budować. Trafi się taki o psuje humor do końca tygodnia…

Wracam do picia kawki i przeglądania ofert na olx….

30

Śmiechem żartem całkiem ciekawie byłoby gdyby to była prawda, wiadomo że premia za przeniesienie dla agentów jest o wiele większa niż za podpis pod nowym kontraktem.

1

@jacobFCB przepływowy. Bojler jest dobry przy dużych pojemnościach

18

Yamal ma więcej oficjalnych pucharów zdobytych w Arabii Saudyjskiej od Ronaldo.

40

Chciałbym tylko zauważyć że po raz kolejny pomoc Barcelony zjada środek pola Realu, Bellingham w tym meczu był wyłączony z gry, Cavaminga powinien zejść wcześniej niż w połowie, Valverde miał kilka momentów w których powalczył w odbiorze. Powrót Gaviego jest większym wzmocnieniem niż transfery za +100 mln

7

Manitka, śmieszny wujek Laporta, piękny mecz - to był cudowny wieczór

12

Zniszczyć psychicznie tych placków. Strzelić ile się da, nie popełnić głupich błędów. Marzę o potężnym laniu tego zarozumiałego klubu

0

@Faro to nie jest wina Fatiego, on jeszcze odpali

0

Jak tylko pokazały się wiadomości o rzekomym transferze Araujo to na X nastąpiła lawina zwolenników którzy wyrzucają highlights z dopiskiem Danza kuduro, oraz przeciwników którzy wymieniają w których meczach zawiódł, a to dopiero pierwszy dzień plotek. Między innymi dla tych skrajności lubię wchodzić tutaj

0

@esem91 na błędy De Jonga to nie trzeba akurat czekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?