11Ronnie10
Dołączył/a: maj 2014
Gdynia
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może się skończyć na 1 bramkarzu, ostatnio nic nie ma o Bravo co jest jak dla mnie niepokojące. A środkowy obrońca .. zobaczymy jak to będzie, żeby oni zrobili szybko transfery takie jest moje marzenie. Bo plotek do sierpnia nie zniosę.
0
Chyba nie znasz Zubiego ;) on im pewnie za 30mln funtów by pewnie kogoś dorzucił xd
0
Że niby za 30mln funtów .. Sky Sports to wiarygodne źródło ???
0
Pochodzenie japońskie tak ;)
0
W tym jednym meczu zawodnicy Barcy strzelali z daleka więcej niż tak mniej więcej w kilku meczach sezonu ..
0
Też tak sądzę :D
1
Dokładnie tak jak u mnie :D
0
Może Puyol w końcu ogarnie Zubiego, na to liczę ;)
0
Mascherano jest pomocnikiem, nie obrońcą .. czemu jeszcze nie każdy to ogarnął, to jest jeden z najlepszych DM na świecie o ile nie najlepszy. Bartra będzie miał okazje pograć o to bym się nie martwił. ;)
0
Bardzo dobrze prawisz, ale Zubi ma swoją wizje, tego nie ogarniesz.
0
2 obrońców kupić ( Alvesa sprzedać/ wymienić ), pomocnik ofensywny, środkowy napastnik. Po takich transferach na naszą korzyść byłbym w 7 niebie. Oczywiście wywaliłbym tych zawodników którzy są bezużyteczni i z których nic nie mamy.
3
Żeby to wszystko była prawda, nie chcę aby to były plotki. Cesc musi zostać to pewne, niech Xavi odejdzie ale Fabregas jest zawodnikiem który jak złapie formę jest najlepszy. Marqunhos to zawodnik którego bardzo bym chciał, niech nawet przepłacają nie ma czasu na jakieś gierki. A Mascherano to zawodnik którego ja bym nie oddał innemu klubowi nie ważne ile błędów popełnia to i tak ma charakter, to mi się w nim bardzo podoba. Song .. ten już powinien być dawno sprzedany .. ;)
7
Dokładnie, nie wiem czemu każdy o tym zapomina :D
1
Z tym Mathieu .. mam nadzieję że to co napisałeś było sarkazmem ;)
0
Ja bym zamiast Hazarda bardziej Reusa widział u nas, co do reszty to zgadzam się w 100%.
2
QAZowi chodziło o Davida Luiza ;)
0
Bardzo dobrze napisane, popieram w stu procentach, byłoby to najlepsze co mogłoby być.
0
Nie kupią Aguero .. cuda się nie zdarzają, a Reus powiedział że nigdzie nie idzie także może być ciężko. Choć sam plan stworzenia takiego ataku i pomocy niezły.
0
Też uważam że Reus to zawodnik który by u nas sobie poradził, jest świetny, ma ciąg na bramkę co jest na plus, a z tym Hummelsem to wątpię - transfer niemożliwy.
0
A Neymar to według Ciebie gdzie ma grać ? Na ławce ma siedzieć ? nie rozśmieszaj mnie.
0
Ja się pytam czy ten zarząd w ogóle rozmyśla nad tym co robią, sprzedać Alexisa kosztem Pedro, sprzedać zawodnika któremu w tym roku się najbardziej chciało grać za kwotę śmieszną, a zostawić takiego który jest słaby że nawet nie warto o nim pisać...
0
Zbyt piękne żeby było prawdziwe.
1
Pinto może i będzie mi go brakowało, duch drużyny i w ogóle, ale jak ja widziałem jak ktoś mu podaje to ciśnienie wzrastało za każdym razem, pewnie nie tylko ja tak miałem. Także uważam że dobrze że odszedł, mógłby zostać asystentem trenera bramkarzy np. żeby być blisko z drużyną, a drugim bramkarzem musi być ktoś kto nie będzie przyprawiał kibiców o palpitacje serca.
0
Bardzo ładne, choć mi i tak najbardziej się podobały te żółte z sezonu 2008/2009
6
Sprzedać go, bez zastanowienia, kompletnie nic nie wnosi do gry, jest strasznie irytujący ( ten jego uśmieszek ). Powinni go sprzedać jak się tylko pojawi oferta (w miarę odpowiednia), bo jak nasz zarząd będzie mówił że mało oferują inne kluby to potem zostaniemy z nim na kolejny sezon, czego nie zniosę.
0
Marquinhos nie przyjdzie, można go było mieć sezon temu, ale zarząd ... Kompany nie przyjdzie na 200% bo po co ? ma odchodzić z Anglii gdzie jest kapitanem i wygrał nie dawno ligę angielską, Aguero .. marzenie, ja liczę na to że w tym okienku Zubi się ogarnie i zacznie przeprowadzać transfery z głową.
0
A masz może jakieś konkretne źródło ?
0
Niezłe są te niektóre obrony, klasa światowa, oby u nas pokazał że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.
0
Kilka lat temu Neuer też był wschodzącą gwiazdą, a zobacz jak się rozwinął, teraz my mamy taką wschodzącą gwiazdę i może w każdej chwili okazać się tym super bramkarzem (jak jego starszy kolega z reprezentacji), na co naprawdę z całego serca liczę.
0
To będzie nasza przyszłość, bramkarz na lata.